Turnaje

TURNAJE JARO 2022

S o b o t a 1 3 . května :

Hrála na třetím turnaji OFS Nymburk, který se hrál v Pátku a z deseti družstev se "áčko" umístilo na 2.místě a "béčko" skončilo čtvrté.

TURNAJE PODZIM 2022

N e d ě l e 3 0 . října :

Předpřípravka : S velkou marodkou a "dušičkovými" návštěvami u babiček, jsem si musel poradit. I tak se našim "pulcům" podařilo s přehledem vyhrát poslední letošní turnaj v Semicích a to o 9 branek před domácími. V okrese Nymburk patří naše předpřípravka k nejlepším a s vyjímkou jednoho turnaje v ostatních čtyřech vyhrála. Skvělou kulisu vytvořili rodiče a tentokrát nám i počasí přálo. Některé výsledky byly vybojované, ale ne vždy se vítězství rodí hladce.

Neděle 1 8 . z á ř í :

Předpřípravka: Hrála na turnaji v Nymburce v areálu Polabanu a její účast hodnotil trenér Pavel Kozdera: " Výrazně prořídly řady hráčů předpřípravky při nedělním turnaji v Nymburce. I tak se ale svým výkonem a vstřelenými 54 góly dostali na celkové první místo a předhonili Sadskou i domácí Polaban. V našem týmu řádil především Tomáš Kozdera, který nastřílel více jak 30 gólů. Kluci předvedli bojovný výkon a zúročily tréninky

TURNAJE JARO 2022

N e d ě l e 8 . k v ě t n a 2022 :

Naše předpřípravka pokračuje spanilou jízdu a navázala na vítězství z minulého domácího turnaje. Jednoznačně dominovala a to jak v oficiální části turnaje, kde se 49 góly a maximem bodů suverenně zvítězila, tak i v neoficiální, nebodované části, určené pro nejmladší ročníky. K možnosti otevřít tzv. třetí hřiště pro fotbalový potěr sáhli i pořadatelé z Kostomlat po výborné zkušenosti z Lysé, z důvodu velkého počtu kluků. Této možnosti využily hned čtyři týmy. "Perfektní výkon, bojovnost a chuť hrát. V áčku i béčku. Jsem nad míru spokojen. Děti chodí trénovat, baví je to a postupné zlepšování dovedností se dostavuje. Dík patří i rodičům za skvělou kulisu.

N e d ě l e 2 4 . dubna 2022:

Předpřípravka má za sebou první vydařený turnaj, který se odehrál na našem stadionu na třech hřišťátkách. Nadšení a chuť hrát provázel "pulce" z Lysé celým průběhem a postupně porazil týmy z Ostré, Milovic, Poříčan, Kostomlat a Všechlap. Se 47 vstřelenými brankami a 15 body nakonec ovládli celý turnaj, za což dostali od sponzora Daniels Burger pět krabic pizzy. Když porovnám výkonost kluků loni a letos, učinili přes zimu a za jarní část mílové kroky. Budeme nadále pilně trénovat. svůj text...