Turnaje

2.3. 2014
Slovan Lysá nad Labem - FK Litol 5:2 (1:1)

branky: 2x Wolf, 2x Čemus, Drahorádsestava: Bláha - Veselý T., Prošek, Jisl, Kára - Matejíčka, Čemus, Širc, Schovanec - Wolf, Horváthstřídali: Drahorád, Houžvička Poslední přípravnou prověrkou na jarní část probíhající sezony našich starších žáků byl zápas se sousední Litolí, který byl sehrán na domácí půdě. Bylo vidět, že pro oba týmy to byla první letošní zápasová zkušenost s travnatým hřištěm jelikož zejména z počátku bylo k vidění spousta nepřesností. Naši borci však byli o něco lepším týmem a zejména snahou o kombinační hru a rychlé přechody před soupeřovu branku jsme neustále udržovali soupeře v permanenci. I díky naší aktivitě jsme se v utkání ujali vedení brankou Jakuba Wolfa, který střelou podél brankaře rozvlnil poprvé síť litolské branky. Do poločasu však stihl soupeř vyrovnat, kdy při jedné z mála svých příležitostí si centrovaný míč do vlastní sítě nešťastně srazil jeden z našich hráčů.Po poločasové přestávce jsme však na hřišti byly my tím lepším týmem. Zlepšili jsme pohyb a zejména kombinaci a soupeř se již příliš do hry nedostal. Zasypávali jsme soupeře pohlednými akcemi a chuť kluků si zahrát fotbal slavila úspěchy. Vyjádřením toho byly další čytři branky v soupeřově síti. Ke konci sice soupeř stihl snížit z trestného kopu, ale na našem vítězství to již nic nezměnilo. Příští neděli na svém hřišti již vstoupíme do Mistrovské sezony prvním ostrým stratem proti nymburskému Polabanu Přijďte nás podpořit... Michal Jareš 22.2. 2014
Benátky nad Jizerou - Slovan Lysá nad Labem 9:8 (6:1)
Branky: 3x Horváth, 2x Wolf, Kluzáček M., Čemus, PokornýSestava: Bláha - Kára, Širc, Veselý T. - Prošek, Horváth, Kluzáček Š. - WolfStřídali: Halda, Kluzáček M., Pokorný, Schovanec, Čemus Vzhledem k nízkému počtu hráčů domácích jsme další přípravný zápas sehráli formou 7+1 na zmenšené hřiště. Našim borcům to zprvu dělalo velké problémy zejména v orientaci na hřišti a celkovému pohybu, když se k tomu přidal náš nezájem a odevzdanost byl rozdíl obou mužstev opravdu markantní. Každá nepřesná nahrávka končila nemilosrdně v zámezí a kombinace nám také nevycházela. Soupeř byl pohyblivý a k zápasu přistoupil zcela opačně než my a proto byl poločasový rozdíl ve skore hrozivý. Do druhé půle však naši kluci vstoupili naprosto odlišně a soupeře naprosto přehrávali. Najednou nám vycházelo na co jsme sáhli a branky v soupeřově síti začli přibývat. Podstatně jsme zlepšili napadání a přístup k hráčům Benátek a naše zdravá agresivita slavila úspěch... Brankový stav jsme sice srovnat nestihli ale za výkon v druhé půli se stydět rozhodně nemusíme!!!

16.2. 2014
Union Čelakovice - Slovan Lysá nad Labem 3:0 (2:0)
Sestava: Zeman - Kára, Širc, Prošek, Veselý T. - Pokorný, Veselý O., Čemus (36´ Kluzáček M.), Halda (36´ Kluzáček Š.) - Wolf, Horváth Domácím jsem byli vyrovnaným soupeřem i když konečné skore tomu příliš nenapovídá. Naše šance však končili nedůrazným zakončením a soupeř nás trestal prakticky z každé své příležitosti. Hráčům nelze upřít snahu a chuť avšak nešla nám příliš kombinace. Vzhledem k tomu, že to byl první mač letošního roku na velkém hřišti není třeba klopit hlavu. V závěru utkání jsme domácí zatlačili a několikrát vážněji ohrozili jejich branku, nakonec na našem kontě vstřelených branek svítila nula. I po střele Matouše Kluzáčka, který orazítkoval z dálky břevno domácí svatyně a dobíhajícímu Haldovi chyběl ke gólu půl-krok.

Starší žáci na halových turnajích.

Sobota 25.ledna - Z B U Z A N Y :

Hráli : Zeman - brankář, Širc, Horváth David, Čemus, Veselý P., Veselý T., Pokorný, Halda, Schovanec, Wolf

Výsledky : Lysá - Admira Praha 2 : 3 - branky: Horváth David - 2

SK Střešovice 0 : 3

Baník Stříbro 1 : 0 - branka:Horváth David

Motorlet Praha 1 : 1 - branka: Veselý

Meteor Praha VIII 2 : 3 - branky : Veselý a Horváth David

Se ziskem 4 bodů a skóre 6:10 obsadili 6.místo. Brankář Zeman byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

S o b o t a 1.února - C H L U M E C nad Cidlinou:

Hráli : Bláha-brankář, Širc,Horváth David, Čemus, Veselý P, Veselý T., Pokorný, Halda, Schovanec, Wolf

Výsledky : skupina B: Lysá - FK Chlumec 0 : 2

Běchovice 1:0 - branka Čemus

Teplýšovice 2:0 - branky Veselý

RMSK Cidlina U15 0:1

o 5 a 6.místo : Lysá - Semily 0:2

Z dvanácti družstev skončili na 6.místě.