Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2022

N e d ě l e 2 5 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : AFK P E Č K Y - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 5 : 0 (0:0)

Hráli: Vorel - Pivoňka, Čupela Kuba, Lerch, Najser, Procházka Vítek, Hudec, Možíš, Chrpa, Čupela Ondra, Fejer

V dalším zápase se kluci utkali se soupeřem, který neměl na svém kontě rovněž ani bod. Hráli jsme bez několika hráčů, kteří hráli za dorost. V prvním poločase dokázali uhrát bezgólovou remízu a vypadalo to nadějně. Bohužel druhý poločas již nezvládli a dostali "bůra".

S t ř e d a 2 1 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á - Pšovka M Ě L N Í K 0 : 5 (0:2)

Hráli: Procházka Vítek - Vorel, Valtr, Najser, Lerch, Koblasa Václ., Kadeřábek Adam, Hejný, Pivoňka, Hudec, Čupela Kuba, Chrpa, Horčičková, Možíš, Nič Michal, Švásta Ondra

Utkání nemělo tak jednostranný průběh jak by se zdálo dle jeho výsledku. Naši kluci dokázali se soupeřem z čela tabulky odehrát celkem slušný zápas a jediným nedostatkem je, že nedokážou celkem slibné brankové příležitosti úspěšně zakončit. V tom byl celkově fyzicky vyspělejší soupeř úspěšnější a zápas nakonec skončil jeho výrazným vítězstvím a posunul ho na 2.místo.

Neděle 1 8 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž O S T R Á - SK Z E L E N E Č 0 : 3 (0:3)

Hráli: Vorel - Hodyc, Hudec, Lerch, Pivoňka, Najser, Horčičková, Procházka Vítek,Čupela Kuba, Kadřábek Adam, Valtr, Sommer, Kubeša, Možíš, Čupela Ondra

Ani ve druhém utkání nedokázali kluci vyhrát. Soupeř rozhodl o svém vítězství v prvním poločase, když v rozmezí dvacátešesté až třicátéčtvrté minuty vstřelil všechny branky.

S o b o t a 3 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : Union Č E L Á K O V I C E - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 1 1 : 0 (3:0)

Hejný - Hudec, Procházka Vítek, Pivoňka, Čupela Kuba, Množíš, Lerch, Najser, Valtr, Horčičková, Kubeša, Čupela Ondra, Hodyc, Fejer