Podrobnosti o zápasech

JARO 2022

S O B O T A 1 4 . k v ě t n a :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport. sdruž. Ostrá - SK V Y Ž L O V K A 0 : 9 (0:2)

Hráli : Procházka Vítek - Buato, Vojtěch, Říman Marek, Zíta Pepa, Běták, Baďura, Říman Daniel, Čupela Kuba, Čonka, Lener, Bočan Martin, Hudec, Vorel

K dalšímu utkání krajského přeboru jsme nastoupili s přáním uhrát co nejlepší výsledek s vedoucím družstvem tabulky. V prvním poločase kluci ještě statečně bojovali a prohrávali o dva góly. Ve druhém poločase už vedoucí tým ukázal svou kvalitu a zaslouženě vysoko zvítězil.

N e d ě l e 8 . k v ě t n a :

S t a r š í ž á c i : Sparta K U T N Á H O R A - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 6 : 1 (3:1)

Hráli : Lener - Vojtěch, Říman Marek, Zíta Pepa, Procházka, Čonka, Běták, Říman Dan, Baďura, Bočan Martin, Čupela Kuba, Vorel

K utkání jsme odjeli s minimálním počtem hráčů a v zápase to bylo znát. Domácí měli herní převahu a dovedli utkání do vítězného konce. Našim klukům i tak patří poděkování za bojovnost, ale na domácí to nestačilo. Naši branku zaznamenal v 35..min. Marek Říman a snižoval na 3:1.

S o b o t a 3 0 . dubna:

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á +Sport.sdruž. O S T R Á - AFK P E Č K Y 1 : 3 (0:1)

Hráli: Procházka - Vojtěch, Buato, Koblasa Venda, Zíta Pepa a Tomáš, Říman Marek a Daniel, Queiroz, Čonka, Bočan Martin, Horčičková, Běták, Baďura

Ani v dalším utkání krajského přeboru se našim klukům nepodařilo zvítězit. Utkání bylo celkově vyrovnané, i když naši kluci měli mírnější převahu, ale nedokážeme proměnit ani ty nejvyloženější šance a tak nemůžeme myslet na vítězství. Soupeř z několika šancí vytěžil maximum a odvezl si tři body za vítězství. Našim klukům se až v samém závěru utkání podařilo jen snížit na konečných 1:3. Naši branku dal v poslední minutě utkání Queiroz.

S o b o t a 2 3 .dubna:

Ž á c i starší : MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž O S T R Á 1 : 0 (1:0)

Hráli: Běták - Vojtěch, Buato, Lerch, Zíta Pepa, Koblasa Venda, Říman Marek a Daniel, Queiroz, Čonka, Bočan Martin, Baďura, Horčičková

Naprosto stejné utkání jako doma s Čelákovicemi jsme sehráli na hřišti v Mnichově Hradišti, kdy opět rozhodla jediná branka z prvního poločasu. Hrajeme vyrovnaná utkání, jsme i lepším týmem, ale nedokážeme vstřelit gól. Tak snad v dalším utkání se nám bude dařit a připíšeme si nějaké body, které by si kluci už zaslouží.

S t ř e d a 2 0 . dubna:

Ž á c i starší : Slovan L Y S Á +Sport.sdruž. O S T R Á -Union Č E L Á K O V I C E 0 : 1 (0:0)

Hráli : Lener - Sosna, Buato, Lerch, Kadeřábek, Říman Marek a Daniel, Queiroz, Čonka, Běták, Bočan Martin a David, Vojtěch, Zíta Pepa,

Ani v dalším utkání se našim klukům nepodařilo zvítězit, jelikož neproměníme ani ty nejvyloženější šance a o vítězi tak rozhodla jediná branka soupeře, kterou dal v 63.minutě.

S T Ř E D A 1 3 . d u b n a :

Ž á c i starší : Bohemia P O D Ě B R A D Y - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 5 : 1 (3:0)

Hráli: Procházka - Bočan David, Vojtěch, Buato, Lerch, Kadeřábek, Zíta Tomáš a Pepa, Říman Marek a Daniel Queiroz, Koblasa Václav, Běták, Bočan Martin, Baďura, Lener

V dalším utkání krajského přeboru jsme opět nepředvedli výkon odpovídající našim herním možnostem a naopak po našich chybách domácí zaslouženě přesvědčivě zvítězili. Naši branku vstřelil v 47.min. Běták a snižoval na 3:1.

S o b o t a 9 . d u b n a :

Ž á c i starší : AFK M I L O V I C E - Slovan L Y S Á + Sport. sdruž. O S T R Á 3 :1(2:0)

Hráli: Procházka - Bočan David, Buato, Lerch, Zíta Tomáš, Říman Marek, Havlík, Queiroz, Čonka, Říman Dan, Zíta Pepa, Horčičková, Běták, Bočan Martin, Baďura

Ani v dalším utkání se nám nepodařilo bodovat i když utkání bylo celkově vyrovnané. Domácí tým byl střelecky úspěšnější a dovedl tak zápas do vítězného konce. Naši branku zaznamenal na konci utkání v 70.min. Lener a uzavřel výsledek na 3:1.

S t ř e d a 6 . d u b n a :

Ž á c i starší : Slovan L Y S Á +Sport.sdruž. O S T R Á - FK B R A N D Ý S +ST.BOLESLAV 1 : 2 (0:0)

Hráli: Procházka - Buato, Lerch, Havlík, Zíta Tomáš, Říman Marek, Čonka, Queiroz, Říman Daniel, Běták, Horčičková, Bočan Martin, Baďura, Lener, Zíta Josef

V odloženém utkání z podzimní části krajského přeboru, jsme na našem stadionu přivítali žáky z Brandýsa a Staré Boleslavi a sehráli jsme s nimi naprosto vyrovnanou partii. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se v 40. min. brankou Lenera ujali vedení 1:0 hru jsme měli pod kontrolou, ale opět jsme si vybrali slabou chvilku a hostům se góly v 60 a 62.min. podařilo utkání rozhodnout ve svůj prospěch.

S o b o t a 2 . d u b n a :

Ž á c i starší : Slovan L Y S Á + Sport.sdružení O S T R Á - TJ K U N I C E 2 : 3 (1:0)

Hráli: Procházka - Vojtěch, Buato, Lerch, Kadeřábek, Havlík, Zíta Tomáš, Říman Marek, Queiroz, Koblasa Václav, Říman Daniel, Zíta Josef, Bočan Martin, Baďura, Lener

V dalším utkání krajského přeboru jsme přivítali soupeře z horních pater tabulky, ale v prvním poločase jsme hosty nepustili do žádné vážnější akce, která by ohrozila naši branku a v závěru první půle jsme se ujali vedení 1:0 a tak také první půlka skončila. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět skvěle a přidali jsme další branku na 2:0. Velká škoda byla že v 64.min. Pepa Zíta nepřidal další gól, když z malého čtverce poslal míč nad břevno. Soupeř pak převzal iniciativu a podařilo se mu výsledek utkání otočit na 2:3. Bod by si naši kluci za bojovnost zasloužili, ale bohužel, snad se to podaří příště. Naše branky vstřelili v 35.min. Queiroz a v 39.min. Bočan Martin.

S o b o t a 2 6 . b ř e z n a :

Žáci starší: SK ZELENEČ - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 1:11 (0:3)

Hráli: Procházka-Queiroz, Říman Marek, Říman Daniel, Běták, Horčičková, Lerch, Havlík, Kadeřábek, Bočan David, Bočan Martin, Lener, Baďura, Čonka, Zíta Josef, Buato

Po prvním zápase, kdy jsme utrpěli ostudnou porážku, tentokrát kluci přistoupili k zápasu s cílem odčinit první zápas a to se jim povedlo. Po suverením výkonu, kdy soupeři nepovolili vůbec nic, vysoko zvítězili a odčinili tak týden starou porážku. Branky vstřelili: Kadeřábek - 3, Havlík, Lerch, Běták a Čonka po 2, Horčičková a Lener po 1.

S o b o t a 1 9 . b ř e z n a :

Ž á c i starší : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Polaban NYMBURK 0:11(0:5)

Hráli: Bočan David - Lener, Gomes, Lerch, Kadeřábek, Zíta Tomáš, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Dan, Horčičková, Bočan Martin, Baďura, Zíta Josef

Výsledek hovoří za vše, soupeř byl nad naše síly a vysoko zvítězil.

PODZIM 2021

S o b o t a 1 3 . listopadu :

Starší žáci: Polaban NYMBURK - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 4:0 (1:0)

Hráli : Procházka - Lener, Queiroz, Říman Marek a Daniel, Koblasa Václav, Vojtěch, Čonka, Baďura, Kadeřábek, Bočan Martin a David, Kavur, Lerch, (hráči Ostré)

V předposledním podzimním utkání jsme zavítali na hřiště Polabanu. V prvním poločase jsme soupeře nepustili do žádné vážnější akce, která by ohrozila naši branku, až v závěru první půle, v 31.min., se soupeři povedla jedna akce, která vedla k vedoucí brance. Ve druhém poločase nám však začali docházet síly a soupeř toho využil k přidání dalších gólů v 50, 54 (vlastní gól) a 66.min. a bezpečně zvítězil.

S o b o t a 6 . listopadu :

Starší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Bohemia PODĚBRADY 1:3 (1:2)

Hráli : Procházka - Bočan David, Vojtěch, Kravur, Lerch, Kadeřábek, Havlík, Říman Marek, Queiros, Čonka, Říman Daniel, Horčičková, Bočan Martin, Lener, (hráči Ostré)

V utkání s celkem s horních pater tabulky jsme začali výborně a hned v prvních minutách se ujali vedení a předváděná hra nenapovídala o postavení mužstev v tabulce. Avšak po našich chybách se družstvu hostů podařilo do poločasu výsledek otočit na 1:2 a po další chybě v druhé půli na konečných 1:3. Naše předvedená hra je nadějným příslibem do dalších utkání. Sled branek: 2.min. 1:0 - Kadeřábek a soupeř skóroval v 12, 33 a 61.minutě.

S o b o t a 3 0 . ř í j n a :

Ž á c i starší : Union ČELÁKOVICE - Slovan LYSÁ +SS OSTRÁ 2 : 7 (1:4)

Hráli: Procházka - Bočan David, Kravur, Lerch, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Venda, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Daniel, Bočan Martin, Baďura, Lener, (hráči Ostré)

K dalšímu utkání krajského přeboru jsme zavítali do Čelákovic. V naši sestavě chybělo několik hráčů a tak jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na střídačce. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že nemáme co ztratit a půjdem si pro vítězství a to se nám taky podařilo. Hned v první minutě jsme se ujali vedení gólem Baďury, soupeři se ale podařilo brzy vyrovnat. Kluci to nevzdali a přidali další tři branky a tak také skončil první poločas. V druhé půli se nám podařilo přidat ještě tři branky a dovedli jsme utkání do vítězného konce. Sled branek : 1.min. 0:1-Baďura, 5.min.1:1, 7.min1:2-Baďura, 15.min.1:3- Čonka, 21.min.1:4- Lerch, 50.min.1:5 Baďura, 52.min.2:5, 67.min.2:6-Čonka, 68.min.2:7-Bočan Martin.

S o b o t a 2 3 . ř í j n a :

S t a r š í ž á c i : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Pšovka MĚLNÍK 0 : 0

Hráli : Procházka - Bočan David, Sosna, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek a Dan, Queiroz, Čonka, Horčičková, Bočan Martin, Baďura, Lerch, Lener, (hráči Ostré)

Do utkání jsme šli s vidinou zisku tří bodů, soupeři jsme prakticky za celý zápas nedovolili žádnou vážnější akci a kdybychom do poločasu vedli pět nula tak by to asi odpovídalo průběhu utkání, ale když neproměníme ani ty stoprocentní šance, nemůžeme zvítězit. V průběhu druhé půle se situace opakovala, soupeře jsme přehrávali a šance neproměňovali a to ani v posledních minutách, kdy jsme běželi sami na soupeřova brankáře a tak utkání skončilo dělbou bodů.

N e d ě l e 1 7 . ř í j n a :

S t a r š í žáci : STM MĚLNÍK - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 0 : 1 (0:0)

Hráli : Procházka - Queiroz, Lener, Běták, Horčíčková, Sosna, Lerch, Kravur, Říman Marek, Říman Dan, Čonka, Baďura, Havlík, Koblasa Václav, Kadeřábek, (hráči Ostré)

Utkání s celkem Mělníka bylo s naší strany dobré jen konečným výsledkem, ale předvedená hra byla od nás špatná i když jsme soupeře během celého zápasu k ničemu nepustili. Nedokázali jsme se vůbec střelecky prosadit a tak jsme byli rádi za jeden gól, který vsítil v 45.min. Baďura a zajistil vítězství a tři body.

S t ř e d a 1 3 . ř í j n a :

Starší žáci: SK BRANDÝS+ST.BOLESLAV - Slovan LYSÁ+SS OSTRÁ 3:1(2:0)

Hráli: Procházka Vítek-Bočan David, Sosna, Kravur, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek, Říman Dan, Qeuiroz, Lener, Čonka, Horčičková, Běták, Bočan Martin, Baďura, Vojtěch, Lerch,(hráči Ostré)

Do utkání jsme šli s cílem zisku třech bodů a v prvních deseti minutách se nám hra dařila a měli jsme tři brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Domácí nás trestali a z ojedinělé akce šli v 16.min. do vedení 1:0 a v 30.min. přidali další gól a poločas skončil 2:0. V druhé půli jsme se snažili o vyrovnání, ale domácí v 56.min. zvýšili na 3:0 a nám se podařilo v 62.min. již jen snížit gólem Lenera na konečných 3:1.

S o b o t a 9 . ř í j n a :

S t a r š í ž á c i : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - SK BENÁTKY 2 : 2 (1:1)

Hráli: Procházka Vítek - Sosna, Kadeřábek Adam, Koblasa Václav, Říman Marek, Quericz, Říman Daniel, Lener, Lerch, Horčičková, Běták, Bočan Martin, Baďura, (hráči Ostré)

V dalším utkání krajského přeboru jsme se utkali s Benátkami, v první půli jsme měli několik slibných šancí, ale jak se říká - "nedáš-dostaneš" a soupeř se z ojedinělé akce dostal do vedení. Do konce první půle se nám podařilo vyrovnat a tak skončila nerozhodně. Do druhého poločasu jsme šli s cílem nějakou branku ještě dát a dovést utkání do vítězného konce, to se nám ale nepovedlo. Šli jsme do vedení 2:1 druhou brankou Sosny, ale soupeři se podařilo do konce zápasu vyrovnat na 2:2. Sled branek : 20.min. 0:1, 33.min.1:1-Sosna, 61.min.2:1-Sosna, 64.min. 2:2.

N E D Ě L E 3 . ř í j n a :

Starší ž á c i : SK VYŽLOVKA - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 12 : 0 (6:0)

Hráli : Procházka Vítek - Bočan David, Kravur, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek, Queiroz , Lener, Čonka, Říman Daniel, Horčičková, Běták, Bočan Martin, Baďura, (hráči Ostré)

Na hřišti suveréna krajského přeboru to byl z naší strany asi zatím nejhorší zápas sezóny, domácí hráči byli ve všech částech utkání lepší a zaslouženě vyhráli.

Ú t e r ý 2 8 . z á ř í :

Starší žáci : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - SK KOSMONOSY 1 : 1 (1:0)

Hráli : Procházka Vítek - Bočan David, Sosna, Kravur, Vojtěch, Kadeřábek Adam, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek, Čonka Jakub, Quericz , Lelivicz, Říman Dan, Bočan Martin, Lelovicz, Lerch, Bočan Martin, Baďura, Lener, (hráči Ostré)

Pohledné utkání mělo vyrovnaný průběh a naši žáci se postupně zlepšují a získávají kromě zkušeností i body.. Vedení 1:0 zařídil Kadeřábek a soupeř ve druhé půli v 57.min. vyrovnal na 1:1.

Sobota 2 5 . z á ř í :

Starší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Sparta KUTNÁ HORA 0 : 2 (0:0)

Hráli: Procházka - Bočan David, Sosna, Kavur, Kadeřábek Adam, , Koblasa Venda, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Daniel, Lener, Bočan Martin, Lerch, , Baďura, (hráč Ostré)

Další utkání krajského přeboru našim klukům nevyšlo, po vyrovnaném poločase, kde jsme měli i několik šancí k otevření skóre, ale nevyužili jsme je skončila půlka bez gólů. Do druhé půlky jsme šli s cílem vstřelit branky a rozhodnout utkání pro nás, ale po našich chybách se naopak soupeř ujal vedení 0:1 v 58.min. a v 62.min. zvýšil na 0:2 a dovedl utkání do vítězného konce.

N e d ě l e 1 9 . z á ř í :

Ž á c i starší : AFK P E Č K Y - Slovan L Y S Á + SS O S T R Á 1 : 3 (0:1)

Hráli : Procházka Vítek - Bočan David, Sosna, Kavur, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Horčičková, Říman Daniel, Běták, Lelovicz, Bočan Martin, Lener Jan, (hráč Ostré)

První půle byla vcelku vyrovnaná hra, převážně se bojovalo ve středu hřiště, bez vážných gólových šanci. Ke konci první půle v 26.min. se nám povedla kombinace, kterou zakončil gólem Queiroz a to byl poločasový výsledek. Do druhé půle jsme šli s cílem přidat ještě nějaké branky a dohrát utkání v klidu a to se nám také podařilo. Přidali jsme další dvě branky v 57.min. Marek Říman přidal na 0:2 a v 62.min.Sosna zvýšil na 0:3, domácí až v samém závěru v 69.min. snížili na 1:3 a mohli jsme se radovat s první venkovní výhry po našem nejlepším výkonu této sezóny.

S O B O T A 1 1 . Z Á Ř Í :

Starší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK 0 : 0

Hráli: Procházka - Bočan David, Sosna, Kravur, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Daniel, Horčičková, Lerch, Bočan Martin, Lelovicz, Lener, (hráč Ostré)

Utkání skončilo bez branek.

S T Ř E D A 8 .Z Á Ř Í :

Starší žáci : Slovan L Y S Á + SS O S T R Á - SK Z E L E N E Č 3 : 0 (1:0)

Hráli: Procházka - Sosna, Kravur, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Daniel, Lerch, Horčičková, Lelovicz, Lener, (hráči Ostré)

První vítězství brankami zajistili v 27 a 43.min. Sosna a na 3:0 přidal v 49.min. Marek Říman.

N E D Ě L E 5 . z á ř í :

ŽÁCI STARŠÍ: FOOTBAL TALENT ACADEMY - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 16:1 (8:1)

Sestava : Procházka Vítek - Sosna, Kravur, Vojtěch, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Václav, Říman Marek, Queiroz, Čonka, Říman Daniel, Horčičková, Běták, Baďura, Lener, Lelovicz, (hráči Ostré)

V dalším utkání krajského přeboru utrpěli naši kluci drtivou porážku i když jsme se v utkání ujali vedení 0:1, brankou Sosny. Od té doby nás soupeř ve všem přehrával a přidával branku za brankou a zvítězil naprosto zaslouženě.

S t ř e d a 1 . z á ř í :

STARŠÍ ŽÁCI: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - SK ČESKÝ BROD 1 : 4 (0:3)

Sestava: Daniel, Queiroz, Čonka, Horčičková, Lerch, Bočan Martin, Baďura, Lener, Lelovicz (hráči Ostré)

V dalším utkání krajského přeboru se naši kluci utkali s Českým Brodem, v prvním poločase se soupeř po našich chybách lehce ujal vedení 0:3. Naši kluci měli také příležitosti ke skorování, ale ty nevyužili. Do druhé půle jsme vstoupili se snahou s výsledkem ještě něco udělat. Podařilo se nám po pěkné akci a střele Koblasi pod břevno snížit na 1:3, ale soupeř se nevzdal a přidal ještě jednu branku a dovedl utkání do vítězného konce.

S o b o t a 2 8 . s r p n a :

Ž á c i starší : Slovan LYSÁ +SS OSTRÁ - AFK MILOVICE 2 : 6 (1:2)

Hráli: Procházka Vítek - Bočan David, Sosna, Vojtěch, Kadeřábek, Koblasa, Říman Marek, Qeiroz, Lerch, Říman Daniel, Horčičková, Kavur, Baďura, Bočan Martin, Lelovicz, Lener (hráči Ostré)

V dalším kole krajského přeboru jsme na našem hřišti přivítali žáky AFK Milovice. Naše sestava už byla, až na nějaké omluvenky kompletní a první poločas jsme sehráli celkem vyrovnaný s kluky z Milovic, které považujeme za favority celé soutěže. Avšak po chybách dvou našich hráčů, se soupeř ujal vedení 0:2, ke konci první půle Lenert snížil na 1:2 a tímto výsledkem první poločas také skončil. Do druhé půle jsme šli s cílem stav otočit v náš prospěch, ale hráči Milovic prokázali větší sehranost a našim klukům dali další branky, díky střeleckým schopnostem Šťepánka, autora pěti gólů. Nám se již jen podařilo snížit na konečných 2:6 branku vsítil z přímého kopu Qeriroz Dan.

N e d ě l e 2 2 . s r p n a :

Ž á c i starší : FK K U N I C E - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 7 : 1 (4:1)

Hráli : Procházka Vítek- Bočan David, Sosna, Kravur, Bočan Martin, Queiroz, Čonka, Říman Marek, Říman Dan, Lerch, Havlík, Lelovicz, Koblasa, (hráči Ostré)

V prvním mistrovském utkání krajského přeboru naši kluci v oslabené sestavě , pouze s dvanácti hráči, podlehli dobře hrajícímu soupeři. Naši branku zaznamenal v 24.min. Lelovicz a snížil na 3:1.