Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2023

N e d ě l e 2 2 . ř í j n a :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + TJ L I T O L - SK M Ě S T E C K R Á L O V É 3 : 5 (1:2)

Hráli: Pivoňka – Volf, Kos, Hudec, Pelichovský, Šmíd, Galovič, Robenek, Špeta, Šťepán, Martínek, střídali: Hrabalová, Roza, Sodomka, Valtr

Dohrávané utkání proti vedoucímu družstvu okresního přeboru skončilo jeho vítězstvím. Průběh zápasu však nebyl jednoznačný, kluci statečně bojovali. Soupeř se ujal v 7.min. vedení 0:1, v 19.min. Martínek vyrovnal na 1:1, hosté šli do vedení 1:2 ve 29.min. Ve druhém poločase ve 42.min. Martínek vyrovnal na 2:2, soupeř šel v 61.min. opět do vedení 2:3 a v 67.min. zvýšil na 2:4, v 69.min. Šmíd snížil na 3:4 a hosté v poslední 70.min. uzavřeli na 3:5.

N e d ě l e 1 5 . ř í j n a :

S t a r š í ž á c i : SK P O Ř Í Č A N Y (holky) – Slovan L Y S Á + TJ L I T O L 0 : 4 (0:2)

Hráli : Pivoňka – Sodomka, Kos, Hudec, Volf, Galovič, Prokop, Robenek, Špeta, Martínek, Hrabalová, Šťepán, Šmíd, Pelichovský, Roza

Kluci domácí holky přehrávali po celé utkání a zaslouženě zvítězili. Góly vsítili : 12 a 20.min. Martínek a bylo to do poločasu 0:2. V druhé půlce v 43.min. zvýšil na 0:3 Šťepán a v 55.min. uzavřel Šmíd na 0:4.

N e d ě l e 8 . ř í j n a :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + TJ L I T O L - Sokol V Š E J A N Y + TJ S T R A K Y 2 : 3 (1:2)

Hráli: Pivoňka – Pelichovský, Kos, Šmíd, Hudec, Roza, Galovič, Prokop, Martínek, Robenek, Šťepán, Špeta, Hrabalová, Sodomka, Volf

O těsném vítězství soupeře rozhodl střelecky úspěšný Hejduk góly v 18.min. 0:1 , v 32.min.zvýšil na 0:2 , kontaktní gól na 1:2 dal v 34.min. Prokop z penalty. V druhém poločase opět Hejduk v 40.min. zvýšil na 1:3 a naši druhou branku vsítil Šmíd v poslední minutě utkání a to bylo již na vyrovnání pozdě.

N e d ě l e 2 4 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : SK P O Ř Í Č A N Y – Slovan L Y S Á + TJ L I T O L 8 : 1 (2:1)

Hráli: Pivoňka – Pelichovský, Volf, Schrötter, Vostruha, Roza, Špeta, Prokop, Martínek, Šmíd, Štěpán, Srp, Procházka, Sodomka, Hudec, Galovič

Po těsném výsledku prvního poločasu se domácí kluci v druhém poločase rozstříleli a zápas pro nás skončil drtivou porážkou. Naši branku vsítil těsně před koncem prvního poločasu Prokop.

N e d ě l e 1 7 . z á ř í :

Ž á c i starší : Slovan L Y S Á + TJ L I T O L – AFK M I L O V I C E B 2 : 2 (1:0)

Hráli : Pivoňka- Sodomka, Hudec, Schrötter, Vostruha, Roza, Prokop, Šmíd, Martínek, Srp, Štěpán, Špeta, Hrabalová, Volf, Valtr

Úvodních dvacet minut patřilo našim klukům, kteří se v 16.min. ujali vedení 1:0 gólem Špety, soupeř v úvodu druhé půle v 37.min.vyrovnal na 1:1, v 54.min. Šťepán nám vrátil vedení 2:1 a v 62.min. hosté opět srovnali na 2:2.

N e d ě l e 1 0. z á ř í :

S t a r š í ž á c i: L O V Č I C E + C H L U M E C – Slovan L y s á + TJ L I T O L 2 : 4 (2:3)

Hráli: Pivoňka, Valtr, Kos, Schrötter, Vostruha, Roza, Prokop, Šmíd, Martínek, Srp, Špeta, Šťepán, Hudec

K dalšímu mistrovskému utkání jeli kluci mimo hranice nymburského okresu a přivezli tři body za vítězství. Domácí se ujali vedení 1:0 v 8.min. a hned v další minutě Martínek vyrovnal na 1:1, ve 12.min. Schrötter zařídil vedení 1:2, které dalším gólem v 19.min. navýšil opět Martínek na 1:3 a domácí do konce první půle ve 33.min. snížili na 2:3. Ve druhé půli v 67.min. Prokop zvýšil na 2:4 a potvrdil zaslouženou výhru.

N e d ě l e 3 . z á ř í :

S t a r š í ž á c i : Slovan L Y S Á + TJ L I T O L - Sokol D R A H E L I C E 7 : 1 (4:0)

Hráli: Pivoňka – Pelichovský, Valtr, Kos, Šmíd, Vostruha, Roza, Martínek, Srp, Volf, Šťepán, Špeta, Hrabalová Sodomka, Schrötter,

Utkání bylo hrané za naši trvalé převahy a výsledek je pro soupeře ještě dosti milosrdný. Střelci gólů: Šmíd – 4, Martínek – 2 a Srp-1.

N e d ě l e 2 0 . srpna :

S t a r š í žáci : AFK S E M I C E – Slovan L Y S Á + TJ L I T O L 2 : 0 (1:0)

Hráli: Pivoňka – Valtr, Kos, Martínek, Pelichovský, Prokop, Roza, Špeta, Volf, Vostruha, Hrabalová, Šťepán, Šmíd, Sodomka, Srp

Ve vyrovnaném zápase dokázali domácí dvakrát poslat míč do naší sítě a našim klukům se to nepodařilo.