Podrobnosti o zápasech

JARO 2022

S o b o t a 2 1 . k v ě t n a :

M l a d š í žáci : SK B E N Á T K Y - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž O S T R Á 4 : 0 (2:0)

Hráli: Hejný - Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Možíš, Pivoňka, Čupela Kuba, Lerch, Procházka Vítek, Vorel

P o n d ě l í 1 6 . května:

M l a d š í žáci : SK Č E S K Ý B R O D - Slovan L Y S Á + Sport. sdruž. O S T R Á 11 : 2 (4:2)

Hráli: Hejný - Fejer, Hudec, Hodyc, Možíš, Müller, Pivoňka, Čupela Kuba, Procházka Vítek, Vorel, Najser

O výrazném vítězství rozhodli domácí ve druhém poločase. Oba naše góly zaznamenal těsně před koncem první půle Vorel.

S O B O T A 1 4 . k v ě t n a :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á - SK V Y Ž L O V K A 0 : 2 4 (0:11)

Hráli: Hodyc - Čupela Kuba, Najser, Procházka Vítek, Fejer, Hudec, Kratochvíl, Müller, Pivoňka, Novák Adam

Výsledek utkání mluví za vše.

N e d ě l e 8 . k v ě t n a :

M l a d š í ž á c i : Sparta K U T N Á H O R A - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 8 : 1 (4:0)

Hráli: Vorel - Fejer, Hodyc, Chrpa, Pivoňka, Čupela Kuba, Najser, Procházka, Fiedler, Müller

I mladší žáci na soupeře nestačili a vysoko prohráli. Naši jedinou branku dal Procházka.

S o b o t a 3 0 . dubna:

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á - AFK P E Č K Y 1 : 8 (0:5)

Hráli: Hejný - Fejer, Hudec, Pivoňka, Čupela Ondra a Kuba, Lerch, Procházka, Vorel, Kunc, Chrpa

Ani v dalším zápase nedokázali mladší žáci zvítězit a vysoko prohráli. Naši branku vsítil za stavu 0:6 Procházka.

S t ř e d a 2 0 . dubna:

Ž á c i mladší : Slovan L Y S Á +Sport.sdruž. O S T R Á - Union Č E L Á K O V I C E 3 : 7 (2:1)

Hráli: Hejný - Fejer, Hodyc, Hudec, Možíš, Pivoňka, Čupela Kuba a Ondra, Fiedler, Lerch, Najser, Vorel,

Těsné vedení z prvního poločasu nedokázali kluci uhájit a soupeř ve druhé půli výsledek obrátil a odvezl si všechny body. Naše branky vsítili Lerch 2 a Vorel 1.

S T Ř E D A 1 3 . d u b n a :

Ž á c i mladší : Bohemia P O D Ě B R A D Y - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 4 : 0 (2:0)

Hráli : Vorel - Fejer, Hudec, Chrpa, Možíš, Pivoňka, Čupela Kuba, Fiedler, Lerch, Najser, Procházka, Hejný, Kunc

Ani mladší žáci na svého soupeře nestačili a odjeli bez úspěchu.

S o b o t a 9 . d u b n a :

Ž á c i mladší: AFK M I L O V I C E - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 9 : 3 (3:1)

Hráli: Vorel - Procházka, Najser, Lerch, Fiedler, Čupela Ondra a Kuba, Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Možíš, Pivoňka

Začátek pro nás začal katastrofálně, po pěti minutách jsme prohrávali 3:0, v 15.min. snížil Hodyc na 3:1 a tak skončil poločas. V druhé půli přidali domácí ještě šest gólů a za nás snižovali Lerch a Procházka.

S t ř e d a 6 . d u b n a :

Ž á c i mladší: Slovan L Y S Á+Sport.sdruž. O S T R Á -FK B R A N D Ý S + ST.BOLESLAV 2 : 1 0 (1:2)

Hráli: Hejný - Fejer, Hudec, Hodyc, Chrpa, Možíš, Pivoňka, Čupela Ondra a Kuba, Fiedler, Lerch, Najser, Procházka, Vorel, Zahrádka

Po celkem vyrovnaném prvním poločase, který jsme těsně prohráli soupeř, který je v čele tabulky prokázal svoji kvalitu a výrazně zvítězil.

S o b o t a 2 . d u b n a :

Ž á c i mladší : Slovan L Y SÁ + Sport.sdružení O S T R Á - TJ K U N I C E 3 : 3 (2:3)

Hráli: Vorel-Procházka, Najser, Lerch, Fiedler, Čupela Ondra, Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Mojžíš, Müller, Pivoňka

Debakl z minulého utkání dokázali kluci částečně odčinit, když po prohraném prvním poločas vyrovnali a získali alespoň bod. Branky vsítili Procházka 2 a Pivoňka 1.

S o b o t a 2 6 . b ř e z n a :

Ž á c i mladší: SK ZELENEČ - Slovan LYSÁ + SS O S T R Á 12:2 (5:0)

Hráli: Hejný - Fejer, Hodyc, Chrpa, Kutý, Pivoňka, Čupela Jakub a Ondra, Lerch, Fiedler, Najser, Procházka, Vorel, Kubeša

Mladší žáci Zelenče "pomstili" své starší kamarády a zaslouženě vysoko zvítězili. Naše branky vstřelili Procházka a Ondra Čupela.

S o b o t a 1 9 . b ř e z n a :

Ž á c i mladší : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Polaban NYMBURK 0:5(0:1)

Hráli: Lerch - Hodyc, Hudec, Chrpa, Müller, Nič Michal, Pivoňka, Najser, Novák, Vorel, Fajer

Mladší žáci, vzhledem k jarním prázdninám, měli hodně omluvenek, muselo nastoupit hodně kluků z přípravky. První poločas byli naši žáci proti fysicky vyspělejším hostům vyrovnaným soupeřem. Druhý poločas docházely našim klukům síly a Polaban přidal další branky. Přesto našim mladším žákům patří pochvala za předvedený výkon.

PODZIM 2021

S o b o t a 1 3 . listopadu :

Mladší žáci: Polaben NYMBURK - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 6:2 (3:1)

Hráli : Nič Michal - Fejer, Hodyc, Hudec, Müller, Čupela Kuba a Ondra, Lerch, Procházka, Fíedler, (hráči Ostré)

I tento soupeř byl nad naše síly a zaslouženě zvítězil. Naše branky vsítili: 8.min. Müller vyrovnal na 1:1 a v 31.min. snížil na 3:2 Procházka a potom se trefoval jen soupeř.

S o b o t a 6 . listopadu :

Mladší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Bohemia PODĚBRADY 0:16(0:6)

Hráli : Nič - Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Müller, Pivoňka, Čupela Kuba, Fiedler, Lerch, Procházka

Soupeř byl výrazně lepší a v oslabené sestavě na něho naši kluci nestačili.

S o b o t a 3 0 . ř í j n a :

Žáci mladší: Union ČELÁKOVICE - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 9:3 (5:1)

Hráli: Hejný - Fejer, Hudec, Chrpa, Pivoňka, Sommer, Čupela Kuba a Ondra, Lerch, Procházka, (hráči Ostré)

Na tento zápas jsme čekali a doufali, že získáme tři body. Bohužel jsme na hřiště soupeře jeli s oslabenou sestavou, kvůli podzimním prázdninám a nemocem. A také to bylo znát na hřišti, kde jsme na začátku utkání inkasovali a už se to s námi vezlo. Během první půle byl stav 5:1 a díky gólu Procházky, jsme byli alespoň chvíli blíže srovnat skóre. Chtěli jsme do druhé půle dát všechno a zvrátit výsledek a také to vypadalo nadějně, když jsme po pěti minutách snížil na 5:3. Poté bohužel odpověděl opět soupeř a přidal další góly a to nás srazilo na kolena. Věřím, že v plné sestavě by se jednalo o více vyrovnaný zápas. Bohužel "kdyby" ve fotbale neplatí a tak musíme bojovat o body v posledních třech zápasech podzimní části. Naše góly zaznamenali: 22.min.-2:1 Procházka,31.min.-5:2 Čupela, 34.min.-5:3 Lerch

S o b o t a 2 3 . ř í j n a :

M l a d š í ž á c i : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Pšovka MĚLNÍK 2 : 7 (2:4)

Hráli : Hejný - Fejer, Hudec, Chrpa, Kubeša, Pivoňka, Čupela Kuba a Ondra, Fiedler, Lerch, Vorel, Najser, Procházka, (hráči Ostré)

Ani v tomto utkání nedosáhli naši kluci na body a přes veškerou snahu vyšli naprázdno. Naše branky vsítili Procházka a Lerch.

N e d ě l e 1 7 . ř í j n a :

M l a d š í žáci : STM MĚLNÍK - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 1 : 6 (1:1)

Hráli : Hejný - Fejer, Hodyc, Hudec, Kubeša, Čupela Jakub a Ondra, Fiedler, Najser, Procházka, Vorel, Lerch, (hráči Ostré)

Po výrasku, který jsme si přivezli v týdnu z Brandýsa, jsme tentokrát jeli do Mělníka a nepočítali s ničím jiným. Od začátku jsme hráli tak, jak jsme měli. Kluci byli v pohybu, nahrávali si a tlačili se dopředu. Jediné co se nedařilo, byla koncovka. Za celý zápas jsme trefili čtyři tyče a první poločas jsme tak dohráli 1:1 po gólu Lercha a hezké střely domácích do šibenice. Celý zápas jsme byli lepší, ale až v druhém poločase se projevila naše snaha dát gól a soupeři jsme nasázeli dalších pět branek, o které se podělili: Lerch a Vorel po 2, Čupela Ondra a Najser. Za pochvalu stojí "raketová střela" Ondry Čupely a gól hlavou našeho nejmenšího hráče Najsera.

S t ř e d a 1 3 . ř í j n a :

Mladší žáci: SK BRANDÝS+ST.BOLESLAV- Slovan LYSÁ+SS OSTRÁ 17:0(9:0)

Hráli: Hejný-Fejer, Hodyc, Hudec, Pivoňka, Sommer, Čupela Ondra a Kuba, Fiedler, Najser, Procházka, Vorel, Lerch, (hráči Ostré)

V zápase pod umělým osvětlením a na umělé trávě v Brandýse jsme bohužel nedokázali vstřelit ani jeden gól. Čekali jsme těžký zápas a to se potvrdilo. Klukům se nedá upřít snaha, ale bohužel na takového soupeře nestačila. Výsledek odpovídá průběhu a nestačí než smeknout soupeři za předvedenou hru. Našim klukům díky, že se nevzdali a snažili se až do konce.

S o b o t a 9 . ř í j n a :

M l a d š í ž á c i : Slovan LYSÁ +SS OSTRÁ - SK BENÁTKY 0 : 4 (0:2)

Hráli: Hejný - Fejer, Hudec, Chrpa, Kubeša, Pivoňka, Hodyc, Čupela Kuba a Ondra, Fiedler, Vorel, Lerch, Procházka Vítek, (hráči Ostré)

Přes veškerou snahu ani na dalšího soupeře naši kluci nestačili a prohráli.

N E D Ě L E 3 . ř í j n a :

Mladší ž á c i : SK VYŽLOVKA - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 11 : 1 (5:1)

Hráli : Procházka Vítek - Fejer, Hudec, Chrpa, Sommer, Čupela Jakub a Ondra, Najser, Lerch, Vorel, (hráči Ostré)

Tento víkend jsme zavítali na hřiště SK Vyžlovka, který je v této sezóně dosud neporažen. Soupeřova kvalita byla znát od začátku, kdy hned v 2.min. šli do vedení 1:0. I přes herní dovednosti domácích jsme snažili držet krok a dokázali jsme vytvořit i světlé momenty v zápase. Odměnou za naší bojovnost byl náš jediný gól, kdy jsme soupeře důrazně napadali a ten si pak vstřelil vlastní gól. V druhém poločase už klukům docházeli síly a zapas se proměnil v exhibici domácích. Až na výsledek se kluci s prvním týmem tabulky vypořádali z herního hlediska vcelku slušně. Ovšem se musí vyzdvihnout výkon našeho golmana Vítka Procházky, který nás opravdu podržel a díky němu zápas neskončil ještě větším debaklem.

Ú t e r ý 2 8 . z á ř í :

Mladší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - SK KOSMONOSY 2 : 7 (1:4)

Hráli : Hejný - Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Kubeša, Kutý, Sommer, Čupela Kuba a Ondra, Vorel, Lerch,

Najser, Procházka Vítek, (hráči Ostré)

Přes veškerou snahu naši kluci na soupeře nestačili a na body nedosáhli. Naše góly zaznamenali Lerch vyrovnal na 1:1 a Hudec snížil na 2:4

Sobota 2 5 . z á ř í :

Mladší žáci: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - Sparta KUTNÁ HORA 1:3 (1:1)

Hráli: Hejný - Fejer, Hodyc, Chrpa, Čupela Jakub, Čupela Ondřej, Vorel, Fiedler, Lerch, Najser, Procházka Vítek, (hráč Ostré)

Tento víkend na naše hřiště dorazila Kutná Hora a i když šlo o "papírově" lepšího soupeře, tak jsme je potrápili, což bylo znát i na jejich chování. Sice jsme hned na začátku dostali gól, ale naši bojovností jsme soupeře trápili z protiútoků i standartních situací, ze které jsme ke konci prvního poločasu vstřelili gól, krásným přetaženým centrem Lercha na volného Procházku, který srovnal na 1:1. Do soupeře jsme se pustili i v druhé půli a škoda našich neproměněných šancí, díky kterým jsme mohli od soupeře odskočit. To se nám bohužel nepodařilo a v polovině druhého poločasu jsme dostali gól na 1:2 a v poslední minutě utkání další na konečných 1:3. Z herního hlediska vydařený zápas, ale na body to nestačilo.

N e d ě l e 1 9 . z á ř í :

Ž á c i mladší: AFK P E Č K Y - Slovan L Y S Á +SS O S T R Á 3 : 5 (1:5)

Hráli: Hejný, Fejer, Hodyc, Chrpa, Kutý, Čupela Jakub a Ondřej, Vorel, Lerch,Procházka, Najser, Fiedler

(hráč Ostré)

Mladší žáci se nechtěli nechat zahanbit od starších kamarádů a následovali je. Po velmi dobrém a bojovném výkonu dosáhli prvního vítězství. O výsledku rozhodli v prvním poločase, kdy branky vstřelili Lerch - 3 a Procházka - 2. Ve druhém poločase domácí výsledek jen upravili.

S O B O T A 1 1 . Z Á Ř Í :

Mladší žáci: Slovan LYSÁ +SS OSTRÁ - MNICHOVOHRADIŠTSKÝ SK 3:6 (0:2)

Hráli: Nič Michal - Fejer, Hodyc, Hudec, Chrpa, Kutý, Sommer, Čupela Jakub a Ondřej, Najser, Lerch, Procházka, Vorel, Švásta Ondra, Kratochvíl, (hráč Ostré)

Ani tentokrát nedosáhli kluci na body, naše branky dali Hudec, Lerch a Čupela.

S T Ř E D A 8 .Z Á Ř Í :

Mladší žáci : Slovan L Y S Á + SS O S T R Á - SK Z E L E N E Č 1 : 7 (1:3)

Hráli: Nič Michal - Procházka, Hudec, Hodyc, Fejer, Lerch, Čupela, Fidler, Vorel, Sommer, Chrpa, Najser, Švásta,

(hráči Ostré)

Ani na dalšího soupeře kluci nestačili i když od 3.min. vedli brankou Procházky 1:0.

N E D Ě L E 5 . z á ř í :

ŽÁCI MLADŠÍ: FOOTBAL TALENT ACADEMY - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 12:2 (5:0)

Sestava : Procházka Vítek - Fajer, Hodyc, Chrpa, Čupela, Lerch, Najser, Vorel, Nič Michal, Švásta Ondra, Kratochvíl, (hráči Ostré)

Už od první minuty bylo vidět, že soupeř je fotbalovější a s míčem si rozumí. Dobře jsme věděli, že to bude těžký zápas a proto jsme si řekli, že budeme bojovat. A to se nám víceméně celý zápas dařilo, i když tomu výsledek neodpovídá. Až na pár pozičních chyb jsme plnili vše, jak jsme měli. Soupeř na nás stále tlačil a díky naší obraně a skvěle chytajícímu Procházkovi jsme dokázali několik útoků a střel zablokovat. Vytvořili jsme si pár šancí a dvě se povedli proměnit Tomáši Lerchovi. Jednou krásnou střelou z přímého kopu a podruhé, když byl brankář venku z brány. I po nezdařeném výsledku patří klukům díky za bojovnost! Ve středu 8.9 nás čeká Zeleneč, kdy už čekáme vítězství a tři body.

S t ř e d a 1 . z á ř í :

MLADŠÍ ŽÁCI: Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - SK ČESKÝ BROD 3 : 9 (2:4)

Sestava: Hejný Tomáš, Procházka Vítek, Čupela Jakub, Lerch Tomáš (K), Najser Kvído, Vorel Václav, Hodyc Filip, Fejer Robert, Hudec Dominik, Pivoňka Vojtěch, Čupela Ondřej, Sommer Matyáš, Fidler Šťepán, Chrpa Filip, (hráči Ostré)

Prázdniny nám skončily a my se konečně sešli v plném počtu na zápas proti Českému Brodu. Víkendový zápas proti

Milovicím jsme po herní stránce zvládli na jedničku a to samé jsme chtěli přenést do tohoto utkání. Ze začátku se nám nabídly dvě šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit a v 17.min. už jsme prohrávali 0:3. Po chvíli nám dal naději Tomáš Lerch, kdy během dvou minut snížil na 2:3. Bohužel nám to dlouho nevydrželo a ještě před poločasem jsme dostali čtvrtý gól. Po ospalém závěru poločasu z naší strany, jsme nastoupili do druhé půle se snahou porvat se o lepší výsledek. I když se nasazení kluků lehce zvýšilo, tak jsme soupeře přehrát nedokázali. Ke konci utkání byla naše únava vidět a dostali jsme další góly. V druhém poločase vstřelil naši jedinou branku Tomáš Lerch. Doufejme, že konečně uspějeme v dalším utkání v neděli 5.9.

S o b o t a 2 8 . s r p n a :

Ž á c i mladší : Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ - AFK MILOVICE 4 : 7 (2:2)

Hráli: Hejný Tomáš, Nič Michal, Procházka Vítek, Čupela Jakub, Lerch Tomáš, Najser Kvido, Vorel Václav, Hodyc Filip, Fejer Robert, Hudec Dominik, Pivoňka Vojtěch (hráči Ostré)

Po nepříznivém výsledku z minulého týdne, jsme odehráli první domácí utkání. Tentokrát proti týmu AFK Milovice. Od začátku utkání jsme plnili přesně to, co jsme si v kabině řekli a kluků bylo plné hřiště. Soupeře jsme nepustili do šance a vytvořili si několik akcí, které bohužel gólem neskončili, naopak nás Milovice potrestaly dvěma góly. Naštěstí nás to nakoplo a dokázali jsme se dostat zpátky do zápasu po gólech Tomáše Lercha a Vaška Vorla už před poločasem. Do druhého poločasu se do brány postavil Michal Nič místo Tomáše Hejného. Během prvních deseti minut jsme dokázali dát další dva góly, kdy se opět prosadil Vašek Vorel a o pár minut později Kuba Čupela. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo a během dalších deseti minut jsme dostali dva góly. Stále jsme se nevzdávali a i když bylo vidět, že klukům docházejí síly i tak jsme si vypracovali další šance, které jsme tentokrát neproměnili a soupeř nám ke konci dal ještě tři góly.

Klukům patří za výkon velký dík a je vidět, že se každým týdnem zlepšují.

N e d ě l e 2 2 . s r p n a :

Ž á c i mladší : FK KUNICE - Slovan LYSÁ + SS OSTRÁ 16 : 5 (8:1)

Hráli : Procházka Vítek - Čupela, Handl, Lerch, Najser, Novák Adam, Vorel, Fejer, Chrpa, Švásta, (hráči Ostré)

Ani mladší žáci na domácí nestačili a vysoko prohráli, všechny naše branky vstřelil Lerch.