Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2022

N e d ě l e 2 5 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : AFK P E Č K Y - Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. O S T R Á 1 0 : 0 (4:0)

Hráli: Čupela Ondra - Fiedler, Najser, Nový Adam, Fejer, Hodyc, Holovský, Chrpa, Müller, Nič Michal, Paroulek, Pivoňka, Zahrádka

Na zápas jsme jeli s tím, že musíme urvat první tři body proti týmu, který taky žádný bod nemá. Bohužel situace, která nastala nehrála v náš prospěch, když pět hráčů muselo hrát i celý zápas za starší žáky. Do zápasu jsme nastoupili statečně a kluci bojovali, ale bohužel to nestačilo a druhou půli nám došly síly a soupeř toho využil a zápas dotáhl k výraznému vítězství.

S t ř e d a 2 1 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž. Ostrá - Pšovka M Ě L N Í K 1 : 1 4 (0:7)

Hráli: Čupela Ondra - Hodyc, Holovský, Chrpa, Müller, Nič Michal, Paroulek, Pivoňka, Zahrádka, Najser, Fejer, Novák Adam

V tomto zápase nebylo od jeho počátku pochyby, kdo v něm zvítězí a soupeřovo vítězství je výrazné. Naši jedinou branku zaznamenal Najser a upravil na 1:13.

Neděle 1 8 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á + Sport.sdruž O S T R Á - SK Z E L E N E Č 1 : 9 (1:2)

Hráli : Čupela Ondra- Najser, Novák Adam, Fejer, Hodyc, Holovský, Chrpa, Müller, Nič Michal, Paroulek, Pivoňka, Zahrádka

Utkání začali kluci dobře a ujali se vedení 1:0 gólem Michala Niče . Hosté ještě do poločasu výsledek otočili a ve druhé půli ovládli hru a o výrazném vítězství rozhodli v závěru, kdy vstřelili v rozmezí 10-ti minut šest gólů.

S o b o t a 3 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : Union Č E L Á K O V I C E - Slovan L Y S Á + Sport .sdruž. O S T R Á 7 : 2 (3:0)

Hráli: Čupela Ondra - Fejer, Hodyc, Holovský, Chrpa, Müller, Nič Michal, Pivoňka, Zahrádka, Paroulek, Najser, Grundza