PODZIM 2023

Č t v r t e k 1 9 . ř í j n a :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á –AFK S A D S K Á B 1 : 1 2(0:5)

Hráli: Švásta Ondra – Holec, Nič Michal, Loula, Müller, Lukáček, Bednář, Paroulek, Dvořák, Mazánek

Ani v posledním podzimním utkání se naši žáci neradovali z výhry. Zaslouženě zvítězil soupeř, který byl po celé utkání výrazně lepší.

N e d ě l e 1 5 . ř í j n a :

M l a d š í ž á c i : TJ L I T O L – Slovan L Y S Á 7 : 0 (4:0)

Hráli: Švásta Ondra – Holec, Nič Michal, Loula, Lukáček, Bednář, Müller, Paroulek, Dvořák, Mazánek

Domácí byli lepší a zaslouženě vysoko zvítězili.

N e d ě l e 8 . ř í j n a :

M la d š í ž á c i : Slovan L Y S Á – Sokol K O S T O M L A T Y 0 : 1 0 (0:5)

Hráli: Švásta Ondra – Brázdil Kája a Pepa, Holec, Nič Michal, Loula, Lukáček, Bednář, Müller, Paroulek, Dvořák

Výsledek mluví za vše naši kluci na soupeře nemněli.

Ú t e r ý 3 . ř í j n a :

M l a d š í ž á c i : AFK S E M I C E – Slovan L Y S Á 7 : 1 (2:0)

Hráli : Švásta Ondra – Brázdil Kája a Pepa, Holec, Nič Michal, Loula, Lukáček, Bednář, Müller, Dvořák, Zahrádka

Dohrávané utkání skončilo výrazným vítězství domácích, kteří byli lepší.

N e d ě l e 2 4 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : Slovan L Y S Á – Sokol K O V A N I C E 1 : 2 (0:0)

Hráli: Švásta Ondra – Brázdil Kája a Pepa, Holec, Nič Michal, Loula, Možíš, Lukáček, Paroulek

Ani tentokrát se naši kluci neradovali z vítězství, když těsně prohráli. Náš gól vsítil Nič Michal.

P o n d ě l í 1 8 . z á ř í :

M l a d š í žáci : Sokol K O V A N I C E – Slovan L Y S Á 6 : 2 (1:2)

Hráli: Švásta Ondra – Brázdil Kája a Pepík, Holec, Müller, Nič Michal, Bednář, Dvořák, Loula, Možíš, Lukáček, Paroulek

Dohrávané utkání prvního kola kluci dobře rozehráli a v první půlce vedli góly Müllera 1 :2, ale domácí ve druhém poločase výsledek obrátili.

N e d ě l e 1 7 . z á ř í :

Ž á c i mladší : AFK S A D S K Á B – Slovan L Y S Á 6 : 1 (2:0)

Hráli: Švásta Ondra, - Brázdil Karel, Holec, Müller, Nič Michal, Bednář, Paroulek, Dvořák, Loula, Možíš

Další soupeř na kterého naši kluci nestačili a zaslouženě prohráli.

S t ř e d a 1 3 . z á ř í :

Ž á c i mladší : Slovan L Y S Á – AFK S E M I C E 4 : 5 (2:3)

Hráli : Švásta Ondra – Brázdil Kája a Pepa, Holec, Kunc, Müller, Nič Michal, Bednář, Paroulek, Brázdil, Lukáček, Dvořák, Možíš, Loula, Zahrádka, Kratochvíl

Vyrovnané utkání, ve kterém soupeř rozhodl o svém těsném vítězství minutu před koncem zápasu. Naše góly vsítili Kunc – 2, Brázdil Kája Müller po 1.

N e d ě l e 1 0. z á ř í :

M l a d š í ž á c i: Slovan L Y S Á – TJ L I T O L 1: 8 (0:4)

Hráli: Švásta Ondra – Brázdil Karel a Václav, Holec, Kunc, Müller, Nič Michal, Bednář, Paroulek, Lukáček, Dvořák, Možíš

V městském derby utkání byl soupeř po celé utkání lepší a zaslouženě zvítězil. Naši branku vsítil Kunc a snižoval na 1 : 4 .

N e d ě l e 3 . z á ř í :

M l a d š í ž á c i : Sokol K O S T O M L A T Y – Slovan L Y S Á 1 9 : 2 (9:2)

Hráli: Švásta Ondra – Brázdil, Holec, Kunc, Müller, Nič Michal, Bednář, Paroulek, Brázdil

Domácí byli výrazně lepší a dle toho skončil i výsledek utkání. Oba naše góly vsítil Müller.