P o n d ě l í 3 . č e r v n a :

S t a r š í přípravka: Slovan L Y S Á (bílá)– Sokol K O U N I C E 1 4 : 4 (7:1)

Hráli: Vacek – Gibs, Hladký, Jech, Jirásek, Kozdera Adam, Babický, Tomáščák, Paroulek, Erös, Mlčuch

Zasloužené vítězství v utkání, v němž jsme byli výrazně lepší.

S t a r š í přípravka : Sokol S T R U H Y – Slovan L Y S Á (červená) 5 : 6 (5:3)

Hráli: Horčička – Králíček, Čapek Kuba a Dan, Dlouhý, Stránský, Bondarenko, Jelínek, Kolář, Švancara, Stejskal

Vyrovnané utkání kdy v první půli naši kluci prohráli. Ve druhém poločase se zlepšili výsledek obrátili a odvezli si vítězství.

S t ř e d a 5 . č e r v n a :

M l a d š í přípravka : SK M Ě S T E C K R Á L O V É – Slovan L Y S Á (bílá) 6 : 10 (5:5)

Hráli: Horčička – Čermák, Čapek Kuba a Honza, Babický, Pech Jáchym, Vrátný, Radoušek, Bergr, Janeček, Vašina, Petrov

Po herně vyrovnaném nerozhodném prvním poločase přidali naši kluci v druhé půlce více gólů a zvítězili.

S o b o t a 8 . č e r v n a :

M l a d š í ž á c i : SK S O K O L E Č – Slovan L Y S Á 1 1 : 0 (5:0)

Hráli : Volf – Paroulek, Brázdil Kája a Pepík, Loula, Coly, Bondarenko, Kolář, Mazánek, Dvořák, Švancara, Bednář, Holec, Čapek Dan, Jelínek, Stejskal, Hájek

Domácí byli po celý zápas výrazně lepší a tomu odpovídá i výsledek zápasu.

D o r o s t : Viktorie V E L K Ý O S E K – Sportovní sdružení O S T R Á + Slovan L Y S Á 2 : 2 ( 1:1 )

Hráli : Roušar –Říman Dan, Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Havlík, Čejka, Říman Marek, Krameš, Podkonický, Tykva

Zápas vyrovnaných soupeřů skončil dělbou bodů. Vedení 0:1 zajistil gólem v 14.min. Havlík netrvalo to však dlouho a domácí již v 18.min. vyrovnali na 1:1. Do konce první půle se žádnému ze soupeřů nepodařilo vstřelit další gól. I v druhém poločase se naši dorostenci opět ujali v 71.min. vedení 1:2 gólem Havlíka, ale domácí opět za několik minut v 77.min. srovnali na 2:2 a to byl i konečný výsledek zápasu.

M u ž i B : Slovan L Y S Á B – SK K O S T E L N Í L H O T A B 1 : 5 (1:2)

Hráli: Huslík – Forejt Matěj, Helmich Mirek, Malinský, Prokop, Trégl, Švorba, Červák Marek, Čonka, Angelovič, Švásta Šťepán (ml.), Švásta Jaromír (st.), Grundza

Výsledek zcela neodpovídá průběhu zápasu, který byl herně celkem vyrovnaný. Soupeř však byl v průměru mladší a tak i rychlejší. Hrál s větší chutí a hlavně dokázal proměnit své gólové příležitosti a v nichž se blýskl devatináctiletý Kokel autor hatricku. Několik našich šancí zůstalo nevyužito a hosté tak zaslouženě zvítězili. Sled gólů : 15.min. 0:1, 21.min. 1:1 vyrovnal z penalty Helmich a pak už se trefoval jen soupeř a to v: 25.min.1:2, 57.min. 1:3, 66.min. 1:4 a v 70.min. 1:5!

M u ž i A : Fotbal H L Í Z O V - Slovan L Y S Á 6 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr – Kříž Jan, Müller, Poborský Ondra, Schneiberg ml., Šatný, Novák Lukáš, Šindler, Kříž Tomáš, Cabrnoch, Horváth Jula

K předposlednímu utkání I.A třídy skupiny B, jsme zajížděli na hřiště druhého mužstva. Vzhledem k zraněním několika hráčů, úzkému hráčskému kádru a i dalším omluvám, jsme těžko dali dohromady jen jedenáct schopných hráčů a náš výkon v zápase, přes veškerou snahu, dle toho dopadl. Domácí měli po celé utkání převahu a my jsme se většinou bránili a k vážnějšímu ohrožení soupeřova brankáře jsme se téměř nedostali. Domácí tak bez většího úsilí zaslouženě vysoko zvítězil. Stručně z průběhu zápasu : Hlízov začal náporem a hned v úvodu zahrával dva rohové kopy, které jsme dokázali odvrátit, v 8´minutě nám pomohla branková tyč, od které se míč odrazil, domácí v další časti nevyužili několik rohů, v 15´jsme měli šanci osamocený Šindler běžel sám na brankáře ale zakončil střelou do náruče brankáře, 21.min. 1:0 Tichý po rohovém kopu vrátil míč odražený od břevna do branky, 38´ - brankář Hajný z námahou odvrátil tečovaný míč do břevna, 44´- dvojnásobná šance domácích nejprve soupeř trefil z malého vápna brankáře a odražený míč lízli brankovou tyč a skončil mimo. Druhý poločas měl stejný průběh jako první s tím rozdílem, že domácí dokázali úspěšně proměnit více gólových příležitostí. Výsledek se měnil již v 50.min. volný Martínek zády k brance dostal na značce penalty míč otočil se a zvýšil na 2:0, v 55.min. Král z přímého kopu z 20 m trefil přes zeď šibenici a zvýšil na 3:0, domácí potom trochu polevili a hra se vyrovnala, hrálo se od vápna k vápnu a skóre se měnilo v 70.min. Šesták, ke kterému se odrazil míč obstřelil vybíhajícího brankáře a zvýšil na 4:0, další gól jsme dostali v 78.min. Tichý překonal Hajného a upravil na 5:0, největší šanci ke vstřeleníčestného gólu měl v 85.min. Tomáš Kříž. kdy běžel sám na brankáře, který první střelu reflexivně rukou vyrazil a poradil si i s dorážkou, další náš debakl na 6:0 zakončil v 89.min. Kubín. Rozhodčí Lahoda nikoho nenapomínal.

Trenér Ondra Poborský k zápasu řekl: "V oslabené kombinované sestavě, kdy jsme na utkání odjížděli pouze s jedenácti hráči, jsme na domácí neměli, V prvním poločase jsme ještě dobře bránili a branku jsme obdrželi po chybě při bránění standardní situace. Ve druhé půli domácí prostřídali a své šance dokázali na rozdíl od nás proměnit. Chtěl bych ale našim klukům, kteří utkání odehráli, poděkovat za obětavost, zbytek by si měl vzít z tohoto přístupu příklad."

BUDEME HRÁT:

S o b o t a 1 5 . č e r v n a :

D o r o s t : Sehraje poslední jarní utkání s FK R A D O Š O V I C E na hřišti v Ostré od 10:00 hodin.

M u ž i B : Zakončí soutěžní ročník městským "derby zápasem" s TJ L I T O L B na jejich stadionu v 10:15 hodin.

N e d ě l e 1 6 . č e r v n a :

M l a d š í ž á c i : Jedou k poslednímu jarnímu utkání do B U D I M Ě Ř I C kde hrají od 10:00 hodin.

M u ž i A : Zakončí neúspěšnou sezónu na domácím stadionu zápasem s FK H O R K Y nad Jizerou od 17:00 hodin.