HRÁLI JSME:

P o n d ě l í 1 5 . d u b n a :

S t a r š í přípravka: Sokol S T R A T O V - Slovan L Y S Á (bílá) 1 2 : 5 (5:5)

Hráli: Vacek – Erös, Gibs, Kladký, Jech Jirásek, Kozdera Adam, Mlčuch, Babický, Tomaščák, Paroulek

Kluci stačili se soupeřem odehrát vyrovnané utkání jen první poločas a ten druhý patřil domácím.

S t a r š í přípravka : Slovan L Y S Á (červená) – Sokol O P O Č N I C E 4 : 7 (3:3)

Hráli: Horčička – Králíček, Čapek Kuba a Dan, Dlouhý, Bondarenko, Jelínek, Stránský, Kolář, Švancara, Stejskal

I v tomto utkání sehráli kluci vyrovnaný jen první poločas a druhý byl již v režii soupeře.

S t ř e d a 1 7 . d u b n a :

M l a d š í přípravka : Slovan P O D Ě B R A D Y – Slovan L Y S Á (bílá) 2 : 2 7 (0:16)

Hráli : Čapek Kuba – Čermák, Babický, Čapek Honza, Horčička, Pech Jáchym, Vrátný, Radoušek, Bergr, Janeček, Vašina, Hladký

Výrazné vítězství po drtivé převaze našich benjamínku.

M l a d š í přípravka : Slovan L Y S Á (červená)– TJ L I T O L 2 3 : 2 (8:1)

Hráli: Vacek – Mlčuch, Kozdera Tom, Nováková, Muzikářová, Hájek, Stejskal, Novotný, Janiš, Mojžíš

Městské derby, nejmladších fotbalových nadějí, skončilo našim výrazným vítězstvím.

P á t e k 1 9 . d u b n a :

G a r d a : Slovan L Y S Á – SK K O S T E L N Í L H O T A 3 : 2 (2:2)

Sestava: Kasl – Pilný, Houdek, Doležal, Malý Honza, Schneiberg st., Bašus, Nešpor, Rajl, Janda, Ježek Láďa, střídali: Urban st., Joe, Trégl, Šafařík

Hosté se ujali vedení 0:1 po rychlém brejku a z podobné situace, samostatném úniku v 25.min. vyrovnal na 1:1 Šafařík. V 30.min. se soupeř střelou z 20 m vrátil do vedení – 1:2. V 35.min. po faulu na Bašuse vyrovnal Janda z penalty na 2:2. Ve druhé půlce jsme v 70.min. vytěžili z rychlosti Trégla, kdy zatáhl míč po pravé straně až do velkého vápna a předložil ho před branku Šafaříkovi, který stanovil výsledek na 3:2.

Hodnotil Schneiberg Aleš st.

S o b o t a 2 0 . d u b n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - Sport.sdružení O S T R Á B 1 : 2 (0:0)

Hráli: Huslík – Čonka, Helmich Mirek, Cabrnoch, Říman Dan a Marek, Švorba, Červák Marek, Trégl, Čejka, Balko, střídali: Švásta Jaromír a Štěpán, Grundza

Rozhodčí Černý , žluté karty 1:0

Utkání o druhé místo bylo vyrovnané a spravedlivější by byl nerozhodný výsledek. Bohužel s tímto soupeřem se nám ve vzájemných zápasech nedaří. O těsném vítězství hostů rozhodl druhý pokutový kop, nařízený v průběhu zápasu, proti nám. První penaltu nařízenou před koncem prvního poločasu, brankář Huslík zlikvidoval a tu druhou v 71.min. Bíma proměnil a zajistil soupeři zisk třech bodů. Soupeř se ujal vedení 0:1 gólem Wolfa v 70.minutě. Náš gól zaznamenal v 77.min.Čejka a snížil na 1:2. Vyrovnatse nám však i přes několik šancí do konce utkání nepodařilo a tak jsme si se soupeřem vyměnili místa v tabulce .

M u ž i A : Pšovka M Ě L N Í K – Slovan L Y S Á 2 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr – Hanke, Kříž Jan, Müller, Krušinský (66´Poborský Ondra), Šindler, Schneiberg ml.,(61´Ježek), Veselý, Čejka, (86´Švásta ml.), Šlingr David, Ryšánek

Rozhodčí Vlk nenapomínal žádného hráče.

Po nečekaném vítězství 4:1 v Úvalech v prvním jarním utkání, jsme od té doby v šesti zápasech nezískali ani bod, vstřelili jsme jen pět gólů a dostali dvacet čtyři. Vidina o udržení v I.A třídě se každým zápasem vzdaluje a osm kol před koncem soutěže, ztrácíme na soupeře na 13.místě, které by mělo zaručit udržení, čtrnáct bodů. Bude se sice hrát ještě osm kol a to je 24 bodů a tak teoretická možnost na udržení ještě existuje, takže musíme bojovat až do konce a pokusit se o zázrak!

K utkání do Mělníka, jsme vzhledem ke zraněním, měli k disposici jen čtrnáct hráčů. I za této pro nás nepříznivé situace, jsme odehráli vyrovnaný zápas, který jsme začali náporem a již v 2´ měl slibnou šanci Schneiberg neobsazený z 12 m trefil domácího brankáře, ten vyrazil míč na roh, soupeř zahrozil v 6´ střelou těsně vedle branky , v 10´střela Schneiberga z voleje skončila na břevně. Naše převaha trvala asi do patnácté minuty a hra se postupně vyrovnala. V 21.min. jsme ztratili míč na hranici velkého vápna a Pokorný křížnou střelou trefil šibenici a nedal brankáři Hajnému šanci - 1:0. Hra pokračovala od jednoho vápna ke druhému a míč jsme měli na kopačkách častěji my, ale žádnou vyloženou "gólovku" jsme si nepřipravili. Domácí hrozili brejky a v 36´ měli velkou šanci, brankář Hajný vyběhl mimo pokutové území a odkopnutým balonem trefil soupeřova hráče a míč letěl do naši branky, Hajný se však stihl vrátit a před lajnou ho chytil. Z našich několika náznaků šancí stojí za zmínku hlavička Müllera v 43´ po rohovém kopu, kdy míč těsně přelétl břevno domácí branky. Druhý poločas zahájili domácí náporem a v 51.min., po naši zbytečné ztrátě míče u postranní lajny se dostal k balonu, v rohu velkého čtverce Pokorný a zvýšil na 2:0 podstřelením padajícího brankáře Hajného u bližší tyče. Domácí měli častěji míč, hlídali si výsledek, ale pokoušeli se přidat i další gól. Největší šanci měli v 76´ přímý kop míč létl při zemi k tyči Hajný ho vyrazil a dorážka dobíhajícího hráče letěla nad branku. Protiútoky jsme se snažili o zvrat, měli jsme i několik brankových šancí: v 68´- střelu Ryšánka odvrátil s námahou domácí brankář na roh, 70´ - domácím opět pomohlo, po akci Honzy Kříže, břevno jejich branky na které brankář vyrazil míč na roh a domácí si v závěru vítězství uhlídali. Další zápas, v kterém jsme herně nepropadli, ale jak se říká "nechce nám to tam spadnout" a doplácíme i na naše hrubé chyby ve hře.

(Dle tv záznamu popsal jurba)

Záznam z utkání můžete shlédnout na stránkách: www,skfs.cz – skfs tv - - veo soutěže skfs I.A třída skupina B

Trenér Ondra Poborský hodnotil zápas v nymburském deníku: " Odehráli jsme s domácími vyrovnané utkání, kdy jsme měli i více šancí na skórování, ale stále se trápíme v koncovce, o čemž svědčí i dvě nastřelená břevna. Inkasované branky jdou naopak na vrub nedůrazu při bránění. Co nás však trápí ještě více jsou zranění, která se nám opět kupí. Teď se nám k tomu navíc zranil Tomáš Krušinský, který bude muset na operaci a sezóna tak pro něj skončila.

N e dě l e 2 1 . d u b n a :

D o r o s t : Sokol J E S T Ř Á B Í L H O T A – Sport.sdruiž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 0 : 4 (0:2)

Hráli : Roušar – Říman Dan, Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, střídali: Lener, Švásta, Tykva

Rozhodčí Šmejkal, hráno bez napomínání hráčů.

Další vítězné utkání na soupeřově hřišti bylo celé hrané v naši režii a skončilo bezpečným vítězstvím. O góly se podělili v prvním poločase 5.min. 0:1 Čejka, který v 33.min. zvýšil na 0:2 a ve druhé půli dával góly opět stejný hráč Micka v 47.min. přidal na 0:3 a v 55.min.uzavřel na 0:4.

M l a d š í žáci : C I D L I N S K Á FA – Slovan L Y S Á 7 : 1 (6:0)

Hráli: Bednář – Brázdil Pepa a Kája, Dvořák, Hájek, Holec, oula, Mazánek Paroulek, Volf, Coly

Domácí si zajistili vítězství v prvním poločase náš gól dal za stavu 7:0 Kája Brázdil.

BUDEME HRÁT:

S t ř e d a 2 4 . d u b n a :

M l a d š í přípravka (červená) : Na domácím stadionu se utká s Polabanem N Y M B U R K od 17:30 hodin.

M l a d š í přípravka (bílá) : Jede k zápasu do S A D S K É , kde hraje s B družstvem od 17:30 hodin.

P á t e k 2 6 . d u b n a :

G a r d a : Jede do N Y M B U R K A, kde sehraje utkání se " Z O M K O U " od 18:00 hodin.

S o b o t a 2 7 . d u b n a :

D o r o s t : Sehraje utkání se Z R U Č I nad Sázavou na hřišti v Ostré od 10:00 hodin.

M u ž i A : Jedou k zápasu do P S Á R , na hřiště vedoucího mužstva, kde hrají od 17:00 hodin.

N e d ě l e 2 8 . d u b n a :

M l a d š í žáci: Na domácím stadionu se utkají s AFK M I L O V I C E B od 10:00 hodin.

S t a r š í žáci : Jedou k zápasu do D R A H E L I C kde hrají odpoledne od 14:00 hodin.

M u ž i B : Zajíždí k zápasu do D V O R Ů , kde se v 17:00 hodin utkají s D V O R Y B + B O B N I C E .

P o n d ě l í 2 9 . d u b n a :

S t a r š í přípravka (červená): Na domácím stadionu se utká s TJ K Ř I N E C od 17:30 hodin.

S t a r š í přípravka (bílá) : Jede k zápasu do K O S T E L N Í L H O T Y kde se hraje od 17:30 hodin.