Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2022

N e d ě l e 2 5 . z á ř í :

D o r o s t : V R D Y + T U P A D L Y - Sport.sdruž O S T R Á + Slovan L Y S Á 3 : 2 (1:2)

Sestava: Roušar - Říman Daniel, Nič Tomáš,( 67´- Koblasa Venda), Queiroz, Čonka, Čejka, Kadeřábek Adam, Havlík, Koblasa Šimon, Micka, (78´- Švásta Štěpán), Vojtěch

Dobře rozehrané utkání nedokázali kluci dotáhnout k potřebnému bodovému zisku. Domácí se ujali vedení 1:0 již v 5.min., během dvou minut jsme výsledek otočili, ve 27.min Nič Tomáš vyrovnal na 1:1 a v následující minutě Micka zajistil vedení 1:2 a tak skončil i první poločas. Ve druhé půlce však byli úspěšní jen domácí, kteří v 67.min. vyrovnali na 2:2 a v první minutě dvouminutového nastavení vstřelili vítěznou branku a brali všechny body.

Sobota 1 7 . z á ř í :

D o r o s t : Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á - Spartak P R Ů H O N I C E 0 : 0

Sestava: Roušar - Říman Dan, (77´Švásta), Queiroz, Čonka, (56´Koblasa Václ.), Čejka, Kadeřábek Adam, Havlík, Koblasa Šimon, Říman Marek, (56´Nič Tom), Vojtěch, (77´-Šípek)

Zápas měl slabší úroveň i tak je bezgólová remíza se soupeřem, který dosud získal jeden bod, zklamáním.

N e d ě l e 1 1 . z á ř í :

D o r o s t : SK K R A K O V A N Y - Sport.sdruž O S T R Á + Slovan L Y S Á 0 : 4 (0:1)

Sestava: Roušar - Říman Dan, (46´Říman Marek), Lener, Queiroz, Čonka, (60´Nič), Čejka, Hradecký,(60´Koblasa Vašek), Koblasa Šimon, Kadeřábek, Havlík,(70´Švásta), Micka,(60´Vojtěch)

Po dvou porážkách tentokrát přivezli dorostenci ze soupeřova hřiště vítězství. Domácí doplatili na tvrdou hru a v druhém poločase jim byli vyloučeni dva hráči a tak dohrávali o devíti. Branky vsítili Čejka v 38.min. 0:1 a v 59.min. zvýšil na 0:2, 66.min. Kadeřábek - 0:3 a v 89.min. Šimon Koblasa uzavřel na 0:4.

N e d ě l e 4 . z á ř í :

D o r o s t : Union Č E L Á K O V I C E - Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 6 : 2 (4_:0)

Sestava : Roušar - Říman Dan,(56´Říman Marek), Nič Tomáš,(62´Lener), Queiroz, Čonka, (Šípek), Čejka, Hradecký, Kadeřábek, Havlík,(77´Švásta), Koblasa Šimon, Micka, (56´Koblasa Václav)

Ani dorostenci nenapravili vzájemnou bilanci z utkání mládežnických družstev a odjeli bez bodů. Naše góly vsítili v 61.min. Lener snížil na 4:1 a v 68.min. Havlík upravil na 5:2.

S O B O T A 2 7 . s r p n a :

D o r o s t : Sport.sdruž O S T R Á + Slovan L Y S Á - SK V Y Ž L O V K A 1 : 3 (0:2)

Sestava: Roušar - Říman Dan, (46´-Říman Marek,( 74´-Šípek), Queiroz, Hradecký, Nič Tomáš,(53´-Vojtěch), Kadeřábek Adam, Koblasa Šimon, Čejka, Čonka, Micka, (46´-Zíta Josef), Havlík, (25´-Koblasa Václav)

Po vítězství v minulém kole na soupeřově hřišti jsme tentokrát na body proti kvalitnímu soupeři nedosáhli. Hosté si vytvořili v prvním poločase dvoubrankový náskok, ve druhé půli nám svitla naděje v 55.min. Queiroz snížil na 1:2. Soupeř však v 74.min. přidal další gól a odvezl si zaslouženě tři body.

S o b o t a 2 0 . s r p n a :

D o r o s t : Jiskra Z R U Č n.Sáz.-Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 0 :3 (0:1)

Sestava: Roušar- Nič Tomáš, Hradecký, Queiroz, Lener, Kadeřábek Adam, Čejka, Koblasa Šimon, Čonka, (66´-Šípek, Micka, Havlík, (56´-Zíta Pepa)

První utkání nové sezóny se dorostencům vydařilo a výrazně zvítězili. Branky stříleli : 20 a 50.min. Kadeřábek Adam a v poslední minutě tříminutového nastavení uzavřel výsledek zápasu Šimon Koblasa.