Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2023

S o b o t a 1 1 . listopadu :

D o r o s t : Sport. sdružení O S T R Á + Slovan L Y S Á – Viktoria V E L K Ý O S E K 5 : 0 (1:0)

Sestava: Roušar – Lener, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Mára, Krameš, střídali: Koblasa Vašek, Šťastný, Podkonický, Tykva

Podzimní část soutěže zakončili dorostenci výrazným domácím vítězstvím. V celém utkání měli herní převahu a dařilo se jim proměňovat gólové příležitosti. První branku zápasu dal Micka ve 23.min. a stejný hráč v úvodu druhé půle ve 49.min. přidal na 2:0, v 56.min. zvýšil Kadeřábek na 3:0, v 70.min. přidal Šťastný další gól na 4:0 a na konečných 5:0 uzavřel v 72.min. Lener.

N e d ě l e 5 . listopadu :

D o r o s t : FK R A D O Š O V I C E + FK P A C O V - Sport. sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 7 : 5 (3:3)

Hráli: Roušar – Queeiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, Vojtěch, střídali: Podkonický a Tykva

Utkání sousedů v tabulce bylo vyrovnané a bohaté na góly. Z vítězství se nakonec radovali domácí, kteří pro ně nepříznivý výsledek, když po hodině hry prohrávali o dva góly, v závěru zápas otočili ve výhru! Jak padaly góly: 9.min.- 1:0, 24min.na 1:1 vyrovnal Čejka, domácí se trefili v 34 a 37min. a vedli 3:1, do konce prvního poločasu Micka góly v 38 a 39.min. srovnal na 3:3. V druhé půli v 49.min. Havlík získal vedení na 3:4 a v 60.min. Micka zvýšil na 3:5. Domácí to však nevzdali a góly v 66, 70, 76 a 82.min. výsledek obrátili.

S o b o t a 2 8 . ř í j n a :

D o r o s t : Sport. sdružení O S T R Á + Slovan L Y S Á – TJ L I T O L 3 : 4 (2:1)

Sestava: Roušar – Lener, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek, Havlík, Čejka, Říman Marek, Krameš, střídali: Vojtěch, Šťastný, Koblasa Vašek, Podkonický, Tykva

Vyrovnané utkání skončilo těsným vítězstvím soupeře. První poločas se lépe vydařil nám a v 11.min. Micka zajistil vedení 1:0, soupeř v 31.min. vyrovnal na 1:1 gólem Svobody, do konce poločasu vrátil v 38.min. vedení na 2:1 opět Micka. Ve druhém poločase byla úspěšnější Litol a v 54.min. Hrabánek vyrovnal na 2:2 a v 63.min. Jeník zařídil vedení 2:3 a za tři minuty Řehák vlastním gólem zvýšil vedení hostů na 2:4, které v 72.min. snížil na konečných 3:4 Vašek Koblasa.

S o b o t a 2 1 . ř í j n a :

D o r o s t : Viktoria R A D I M - Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 2 : 1 (1:0)

Sestava: Roušar – Lener, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, Vojtěch, střídali : Podkonický, Tykva

Po výrazném vítězství v minulém utkání nedokázali kluci na soupeřově hřišti bodovat a těsně prohráli . Domácí se ujali v první půli ve 21.min. vedení 1:0, po začátku druhého poločasu v 52.min.vyrovnal Queiroz na 1:1, domácí však v 80.min. přidali další gól a těsně zvítězili.

S o b o t a 1 4 . ř í j n a :

D o r o s t Sportovní sdružení O S T R Á + Slovan L Y S Á – Družba S U C H D O L 9 : 0 (3:0)

Hráli: Roušar – Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Čejka, Micka, Říman Marek, Lener, Krameš, střídali: Šťastný, Lébl, Koblasa Vašek, Podkonický, Tykva

Výsledek utkání mluví za vše, kluci měli od začátku až do konce utkání ve své režii. Skóre mohlo být i dvouciferné, kdyby ještě proměnili vyložené šance, kterých měli bezpočet. Kluci děkujeme a jen tak dál.

Sled branek: 1.min. 1:0 Micka, 15.min. 2:0 Queiroz, 20.min. 3:0 Lener, 49.min. 4:0 Šťastný, 64 a 65.min. Micka zvýšil na 6:0 a dosáhl hatrick, 68.min. 7:0 Krameš, 76.min. 8:0 Čejka a 90.min. 9:0 Kadeřábek.

N e d ě l e 8 . ř í j n a :

D o r o s t : FC V E L I M – Sport.sdruž O S T R Á + Slovan L Y S Á 3 : 0 (1:0)

Hráli: Lener – Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Mára, Koblasa Všek, Krameš, střídali: Vojtěch, Švásta, Podkonický, Tykva

Domácí byli po celé utkání lepší a zaslouženě zvítězili. Všechny jejich góly vstřelil Luštický a to v 42, 66 a 88.minutě.

S o b o t a 3 0 . z á ř í :

D o r o s t : Jiskra Z R U Č n.Sáz. + L E D E Č - Sport.sdruž O S T R Á + Slovan L Y S Á 1 : 1 (0:1)

Sestava: Roušar – Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Mára, Krameš, Lener, střídali: Říman Dan, Šťastný, Koblasa Vašek, Švásta a Tykva

Vyrovnané utkání, ve kterém oba góly byly dosaženy z pokutových kopů. V prvním poločase v 13.min. Lener proměnil penaltu 0:1 a v druhé půlce v 59.min. byli úspěšní z pokutového kopu domácí a vyrovnali na 1:1. Další góly nebyly dosaženy, největší šanci soupeře zmařil brankář Roušar v 87.min., kdy vyběhl 8m mimo pokutové území kde zahrál rukou a gólu zabránil, ale byl vyloučen za zmaření vyložené brankové příležitosti.

S o b o t a 2 3 . z á ř í :

D o r o s t : Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á – Sokol J E S T Ř Á B Í L H O T A 5 : 1 (3:0)

Hráli: Roušar – Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Lener, Krameš,

Střídali: Říman Dan, Vojtěch, Švásta, Podkonický a Tykva

Utkání o jehož výsledku se prakticky rozhodlo v prvním poločase, kdy kluci dokázali vstřelit tři góly a v druhé půlce přidali ještě dva a soupeř se trefil jen jednou. Sled gólů: 31.min. 1:0 Lener, 35.min. 2:0 Lener, 45.min. 3:0 Čejka, 52.min. soupeř snížil na 3:1, 57.min. 4:1 Lener a dosáhl hatrricku, 65.min. 5:1 Kadeřábek

N e d ě l e 1 7 . z á ř í :

D o r o s t : Sparta K U T N Á H O R A - Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 4 : 1 (0:0)

Sestava : Roušar – Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek A., Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, Lébl, střídali: Říman Da, Vojtěch, ŠŤASTNÝ, Lener a Tykva

První poločas byl vcelku vyrovnaný s šancemi na obou stranách a domácí měli i výhodu penalty, kterou náš brankář zneškodnil. Do druhé půle jsme vstoupili výborně a hned v úvodu v 46.min. jsme se gólem Lenera ujali vedení 0:1. Domácí pak začali naše kluky přehrávat a dočkali se již v 50.min. vyrovnání na 1:1. Po této brance měli domácí hráči utkání ve své režii a přidali další góly v 57.min. 2:1, 65.min. 3:1 z pokutového kopu a v 71.min. uzavřeli na 4:1 a zaslouženě zvítězili.

S o b o t a 9. z á ř í :

D o r o s t: Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á – AFK P E Č K Y 3 : 2 (3:2)

Sestava: Roušar – Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, (33´ Šťastný), Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš

Utkání zahájili kluci výborně. Neuběhla ještě první minuta zápasu a vedli 1:0 gólem Havlíka, další branku na 2:0 přidal ve 22.min. Hradecký a ve 30.min. zvýšil Krameš na 3:0. Soupeř to však nezabalil a během dvou minut ve 32.a ve 34. Min. snížil na 3:2 (druhá branka byla vlastní). Vypadalo to na gólovou přestřelku, ale opak byl pravdou, do konce zápasu žádný ze soupeřů další gól nevsítil a poločasový výsledek byl i konečný.

N e d ě l e 3 . z á ř í :

D o r o s t : SK K R A K O V A N Y – Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 1 : 6 (1:3)

Hráli: Roušar-Vojtěch, Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Havlík, Čejka, Micka, Říman Marek, Krameš, střídali: Říman Dan, Koblasa, Tykva

Výrazné vítězství na soupeřově hřišti, které nezačalo dobře, domácí vedli od 3.min.1:0. Naši kluci postupně ovládli hru, získali herní převahu a po vyrovnávací brance Čejky v 16.min., končil míč jen v síti domácích. Góly postupně stříleli: 33.min.1:2 Havlík, 38.min.1:3 Kaseřábek, 64´.min. 1:4 Řehák, 82.min. 1:5 Krameš a v 83.min. uzavřel Micka na 1:6.

N e d ě l e 2 0 . srpna :

D o r o s t : SK Č E S K Ý B R O D – Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á 1 6 : 0 (7:0)

Hráli : Roušar – Queiroz, Řehák, Hradecký, Kadeřábek Adam, Čejka, Micka, Říman Marek, Lener, Krameš, Lébl, střídali: Říman Daniel, Vojtěch, Čonka, Šťastný, Tykva

Na mistrovském utkání není co hodnotit. Stačí se podívat na výsledek. Naši kluci v prvním utkání zcela propadli a domácí vysoko vyhráli naprosto zaslouženě.