Podrobnosti o zápasech

JARO 2022

N E D Ě L E 1 5 . k v ě t n a :

D o r o s t : Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á - FC V L A Š I M B 1 : 7 (0:3)

Sestava: Le Thuan - Hrtadecký, Kiselovič, Micka, Kadeřábek, Havlík, Koblasa Šimon, Říman Marek, Blín, Čejka, Nič Tomáš, Říman Daniel, Vojtěch, Švásta Štěpán

Další ze soupeřů, na kterého jsme nestačili a výsledek, dle toho dopadl. Branku zaznamenal v 80.min. Blín a snižoval na 1:6.

S o b o t a 7 . k v ě t n a :

D o r o s t : Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á - Slavoj V R D Y 3 : 2 (1:0)

Sestava: Le Thuan - Hradecký, Kiselovič, Micka, Kadeřábek Adam, Nič Tomáš, Queiroz, Hampl, Havlík, (60´- Krameš), Čejka, Koblasa Šimon

Těsné vítězství brankami zajistili v 19.min. 1:0 - Koblasa Šimon, soupeře v 60.min. vyrovnal na 1:1, V 65.min. vrátil Micka vedení na 2:1 a v 69.min. zvýšil Šimon Koblasa na 3:1 a soupeř v 83.min. uzavřel na 3:2. Oba soupeři měli jednoho vyloučeného hráče, vždy šlo o vyloučení po druhé žluté kartě.

S o b o t a 3 0 . dubna:

D o r o s t : Jiskra Z R U Č n.Sáz. - SS O S T R Á + Slovan L y s á 5: 3 (4:0)

Sestava: Le Thuan Ahn - Hradecký, Kiselovič, Micka, Blín, Nič Tomáš, Krameš, Lener, Švásta, Čejka, Kadeřábek

Ani v tomto zápase se nepodařilo přetrhnout šňůru porážek a prohrávali jsme již 5:0 a až v závěru jsme korigovali výsledek na 5:3, góly dal Blín - 2 a Kadeřábek-1.

S o b o t a 2 3 .dubna:

D o r o s t : SS O S T R Á + Slovan L Y S Á - Sokol J E S T Ř Á B Í L H O T A 1 : 3 (0:3)

Hráli: Le Thuan - Hradecký, Kielovič, Hampl, Čejka, Koblasa Šimon, Kadeřábek, Micka, Blín, Šípek, Nič Tomáš, Švásta

Ani dorostencům se v posledních zápasech nedaří a opět prohráli. Soupeř rozhodl o svém vítězství hned v úvodu zápasu. V romezí od třetí do jedenácté minuty vstřelil tři góly. V 71.minutě snížil na 1:3 Šimon Koblasa.

N e d ě l e 1 7 . d u b n a :

D o r o s t : AFK P E Č K Y - Sport.sdruž. O S T R Á + Slovan Lysá4 : 1 (1:0)

Sestava: Lener - Hradecký, Kiselovič, Queiroz, Koblasa Šimon, Kadeřábek, Koblasa Venda, (66´-Vojtěch), Micka, (54´-Švásta), Blín, Šípek, (46´-Krameš), Čejka

Domácí zvítězili brankami v 38, 47, 50 a 84 minutě, jedinou naši branku dal Kadeřábek, snižoval na 3:1.

S o b o t a 9 . d u b n a :

D o r o s t : Sport. sdruž. O S T R Á + Slovan L Y S Á - SK V E L K Ý O S E K 0 : 8 (0:4)

Sestava: Le Thuan Ahn - Hradecký, Kiselovič, Čejka, Nič Tomáš, Vojtěch, Koblasa Šimon, Kadeřábek, Koblasa Václav, Micka, Blín

Soupeř, který vede naši skupinu, byl po všech stránkách lepší a zaslouženě vysoko zvítězil.

N e d ě l e 3 . d u b n a :

D o r o s t : L O U Ň O V I C E - Sport.sdružení O S T R Á + Slovan L Y S Á 0 : 4 (0:1)

Sestava: Le Thuan Ahn - Hradecký, Kiselovič, Koblasa Šimon, Micka, Blín, Koblasa Venda, Queiroz, Lener, Havlík, Čejka, Krameš, Švásta, Šípek

Výrazné vítězství na soupeřově hřišti brankami zajistili : 14.min. 0:1 Havlík, v 61 a 64.min. zvýšil Blín na 0:3 a v 69.min. uzavřel Čejka na 0:4.

S o b o t a 2 6 . b ř e z n a :

D o r o s t : SS OSTRÁ + Slovan LYSÁ - Sokol SUCHDOL 4 : 2 (0:1)

Hráli: Le Thuan Ahn - Kiselovič, Koblasa Šimon, Hradecký, Micka, Blín, Koblasa Václav, Hampl, Krameš, Čejka, Švásta Štěpán

Po prohraném prvním poločase, kdy prohrávali od 10.min. 0:1, rozhodli dorostenci zlepšeným výkonem ve druhé půlce díky úspěšnému střelci Blínovi, který skóroval v 53, 65, 88 minutě a poslední branku přidal v dvouminutovém nastavení, soupeř snižoval v 90.min. na 3:2.

PODZIM 2021

N e d ě l e 1 4 . listopadu :

D o r o s t : SS OSTRÁ +Slovan LYSÁ - FK ČERVENÉ PEČKY 6:1(3:0)

Hráli: Pokorný - Kiselovič, Koblasa Šimon, Hradecký, Micka, Le Thuan Ahn, Hampl, Blín, Čejka, Karamon, Švásta, (hráči Ostré)

Poslední podzimní mistrovské utkání na hřišti v Ostré skončilo výrazným vítězstvím, které se opět střelecky vydařilo Blínovi a zaznamenal hattrick. Sled branek: 14.min. 1:0 Blín, 25.min. 2:0 Čejka, 28.min.3:0 Blín, 46.min. 4:0 Blín, 51.min. 5:0 Koblasa, 65.min. 6:0 Micka a v 72.min. snížil soupeř na 6:1.

Č t v r t e k 2 8 . ř í j n a :

D o r o s t : V R D Y - SS OSTRÁ + Slovan LYSÁ 2 :0 (0:0)

Hráli: Pokorný - Kiselovič, Koblasa Šimon, Hradecký, Micka, Šlingr David, Karamon, Nič Kuba, Švásta, Koblasa Venda, Čejka, (hráči Ostré)

Po nerozhodném prvním poločase rozhodli domácí o vítězství v druhé polce góly v 49 a 61.min. z penalty.

S o b o t a 2 3 . ř í j n a :

D o r o s t : SS OSTRÁ + Slovan LYSÁ - SK MĚSTEC KRÁLOVÉ 3 : 6 (1:5)

Hráli : Le Thuan Ahn - Hradecký, Kiselovič, Čejka, Karamon, Koblasa Šimon, Pokorný, Blín, Švásta, Nič Kuba, Procházka, (hráči Lysé)

Soupeř byl lepší a o vítězství rozhodl již v prvním poločase, kdy nastřílel pět gólů a my jsme jen snižovali: 23.min. 1:3 - Pokorný, 63.min. 2:5 - Koblasa, 76.min. 3:5 - Pokorný

N e d ě l e 1 7 . ř í j n a :

D o r o s t : AFK NEHVIZDY -SS OSTRÁ+Slovan LYSÁ 1 :2 (1:1)

Hráli: Pokorný - Hampl, Blín, Hradecký, Koblasa Šimon,Le Thuan Ahn, Lener, Queiroz, Čejka, Nič Tomáš, Karamon, Švásta, Koblasa Václav

Vyrovnané utkání, které skončilo těsným vítězstvím. Domácí se ujali vedení 1:0 v 20.min., v 36.min. vyrovnal na 1:1 Queroz a vítěznou branku dal v 55.min. Blín.

S o b o t a 9 . ř í j n a :

Dorost:SS OSTRÁ+Slovan LYSÁ - FK OSTŘEDEK + SÁZAVA 2:7 (2:3)

Sestava: Pokorný - Hradecký, Le Thuan Ahn, Kiselovič, Koblasa Šimon,Micka, Vojtěch,Karamon, Švásta Šťepán, Nič Tomáš, Čejka. (hráči Ostré)

Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl ve druhé půli soupeř o svém výrazném vítězství. Na něm má největší podíl střelecky úspěšný Tomáš Svoboda, autor pěti gólů a další dva přidal Zeman. Naše branky dali Koblasa a Micka.

Ú t e r ý 2 8 . z á ř í :

D o r o s t : SS OSTRÁ + Slovan LYSÁ - Slavia LOUŃOVICE 8 : 3 (3:1)

Hráli : Pokorný - Hradecký, Šlingr David, Le Thuan Ahn, Kiselovič, Blín, Koblasa Michal, Micka, Švásta, Nič Tom, Čejka, (hráči Ostré)

Odložené utkání hrané na hřišti v Ostré skončilo výrazným vítězstvím. Branky zaznamenali: Blín - 5, Koblasa Šimon, Šlingr a Micka po jedné.

S o b o t a 1 8 . z á ř í :

D o r o s t : SS OSTRÁ + Slovan LYSÁ - TJ ZRUČ n.Sáz. 9 : 0 (4:0)

Sestava: Pokorný - Blín, Hradecký, (54´- Nič Tomáš), Koblasa Šimon, (58´- Švásta Šťepán) Queiroz, (54´-Lener), Hampl, Kiselovič, Le Thuan Ahn, Čejka, Micka, Šlingr David, (hráč Ostré)

Utkání bylo hrané na našem stadionu v Lysé a o jeho vítězi po první brance Koblasy v 17.min., nebylo pochyb. Do konce první půle Micka góly v 21,39 a 45.min. zvýšil na 4:0 a dosáhl na čistý hatrick. Brankostroj pokračoval i ve druhém poločase: 48.min.5:0 Blín, Šlingr v 50 a 55.min.postupně na 6:0 a 7:0, 58.min. 8:0 Koblasa a v 61.min. Micka uzavřel na 9:0.

N E D Ě L E 1 2 . Z Á Ř Í :

D o r o s t : JESTŘÁBÍ LHOTA - SS OSTRÁ +Slovan LYSÁ 1 : 3 (1:1)

Sestava: Pokorný - Šlingr David, Kiselovič, Koblasa, Hradecký, Lener, Blín, Krameš, Micka, Le Thuan Ahn, Queirez,

Čejka, Štěpán (hráči Ostré)

Vítězství v utkání ve kterém kluci od 4.min.prohrávali 1:0 obrátili góly : 12.min.Blín 1:1, 82.min. Micka 1:2 a 87.min. Blín 1:3

S o b o t a 4 . z á ř í :

D o r o s t : SS O S T R Á + Slovan L Y S Á - AFK P E Č K Y 1 : 4 (1:1)

Sestava : Le Thuan Anh - Šlingr David, Kiselovič, Koblasa Šimon, Čejka, Queiroz, Lener, Blín, Krameš, Micka, Hampl, Koblasa Václav, Švásta, (hráči Lysé)

Utkání hrané na našem stadionu v Lysé, skončilo vítězně pro soupeře. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy naši kluci vedli od první minuty 1:0, trefil se Blín, hosté před koncem první půle v 41.min. vyrovnali na 1:1. Nerozhodný stav vydržel do 73. min. kdy se soupeř ujal vedení 1:2 , v 77.min zvýšil n a 1:3 a v 90.minutě uzavřel na konečných 1:4.

N e d ě l e 2 9 . s r p n a :

D o r o s t : SK VELKÝ OSEK - SS OSTRÁ + Sn LYSÁ 2 : 1 (1:0)

Hráli: Pokorný - Koblasa, Hradecký, Blín, Micka, Kiselovič, Šlingr, Lener, Karamon, Švásta, Čejka (hráči Lysé)

Utkání bylo vyrovnané a domácí těsně zvítězili. Za stavu 2:0 snížil v 73.min. Blín na 2:1.