Podrobnosti o zápasech

JARO 2023

S o b o t a 2 7 . května:

M u ž i B : Slovan L Y S Á B – AFK S E M I C E B 2 : 4 (1:1)

Sestava: Maršík – Beran, (77´Švásta ml.), Červák Jiří, Malinský, Horák, Červák Marek, Čonka,(66´Baďura), Horváth Jula, (84´Švásta st.), Hajný Vašek, Horvát Kuba, Horváth Berta

Derby soupeřů, z opačných břehů Labe, skončilo vítězstvím hostů, kteří o něm rozhodli v závěrečných pěti minutách po našem nedůsledném a chaotickém bránění. Během zápasu, který byl hrán za mírné převahy soupeře, ale ta však končila na hranici velkého vápna. My jsme po brejcích nedali několik slibných gólových šancí. Z průběhu utkání, kdy se nám vydařil jeho začátek a ve 4.min. Berta Horváth úspěšně zakončil samostatnou akci – 1:0. Možnost zvýšit vedení promarnil v 42´ Horák, který neproměnil penaltu, brankář Málek jeho slabou střelu po zemi k tyčia za dvě minuty hosté po rychlém brejku vyrovnali na 1:1. Ve druhém poločase v 52.min. Hajný vrátil vedení na 2:1 a několik našich slibných šancí zůstalo neproměněno a naopak soupeř po našich chybách výsledek góly v 66, 85 a 87.min. obrátil výsledek ve svůj prospěch. Škoda další zbytečné porážky a bodové ztráty.

S t ř e d a 2 4 . května :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B – SK P O Ř Í Č A N Y B 3 : 5 (2:3)

Sestava: Hajný Petr – Červák Jiří a Marek, Švorba, Horák, Hajný Vašek (46´Krušinský), Šatný, Malínský, Kodeš, Forejt Matěj, Schneiberg ml.

V dohrávaném odloženém utkání "Béčko", posílené o čtyři hráče z kádru A mužstva, lídra soutěže usilujícího o postup do okresního přeboru, hodně potrápilo a ten rozhodl o svém vítězství až v samém závěru zápasu. Hosté měli v průběhu zápasu více ze hry. Nám se vydařil úvod zápasu a již v 3.min. zajistil Malinský vedení 1:0, soupeř vyrovnal v 13.min. na 1:1, avšak v 17.min. Schneiberg vrátil vedení na 2:1, ale za šest minut bylo opět srovnáno na 2:2. Potom se hrálo bez vstřelených gólů až do 44.min. kdy se Poříčany ujali vedení 3:2. Ve druhém poločase dokázal střídající Krušinský v 77.min. vyrovnat na 3:3. Hosté nadále usilovali o zisk všech bodů a to se jim podařilo v samém závěru utkání, kdy se trefili v 89 a 92.min. My jsme bohužel, v předchozí části hry, nevyužili dvě slibné šance. Rozhodčí Rynekr ukázal každému mužstvu dvakrát žlutou kartu.

N e d ě l e 2 1 . května:

M u ž i B : AFK M I L O V I C E B – Slovan L Y S Á B 3 : 3 (1:2)

Sestava: Hajný Petr – Červák Jiří a Marek, Malínský, Horák, Šatný, Baďura, (67´Švásta st.) Čejka, Horvát Kuba, (27´Čonka), Horváth Berta, Hajný Václav, (60´- Kejha)

V malém "derby" utkání, se nám vydařil začátek, kdy po osmi minutách hry svítil na ukazateli výsledku stav 0:2! Skóre otevřel v 2.min. Kuba Horvát – 0:1 a v 8. min. zvýšil na 0:2 Berta Horváth. Domácím se podařilo v 14.min. snížit na 1:2 a tímto výsledkem skončil i první poločas. Ve druhé půlce se začalo více dařit soupeři, který v 47.min. vyrovnal na 2:2 a v 74.min. obrátil výsledek na 3.2, ale z vedení se neradoval dlouho, hned v 75.min. Berta Horváth se trefil v zápase podruhé a upravil na konečných 3:3.

S o b o t a 1 3 . května :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B – SK K O S T E L N Í L H O T A 1 : 5 (1:3)

Sestava : Pastorek – Malínský, Červák Jiří, Horák, Červák Marek, Čonka, Čejka, Horvát Kuba, (85´ Švásta Šťepán), Horváth Berta, Ryšánek, Veselý

Utkání se soupeřem z horní poloviny tabulky skončilo jeho výrazným vítězstvím. Soupeř se ujal vedení 0:1 v 8.min. z penalty a následně po našich chybách v obraně zvýšil v 12.min. na 0:2 a v 14.min. přidal na 0:3. Hosté si potom hlídali výsledek, hra se vyrovnala a měli jsme i více gólových šancí, které jsme nevyužili. V 42.min. neproměnil Berta Horváth penaltu, ale v 44.min svoji chybu napravil a snížil na 1:3. Naše snaha o změnu výsledku nevedla k cíli ani v druhém poločase a soupeř v závěru utkání zvýšil góly v 83. a 85.min. na 1:5.

S o b o t a 6 . května :

Sokol S T R A T O V – Slovan L Y S Á B 2 : 1 (0:1)

Sestava: Hajný Petr – Červák Jiří, Horák, Šatný, Malínský, Forejt Matěj, Kejha,(46-Schneiberg), Horvát Kuba, Horváth Berta, Hajný Václav, (Švásta ml.), Horváth Jula, (63´Čejka)

Velmi dobrý výkon "v sousedském derby" na hřišti soupeře, který se netají ambicemi na postup do okresního přeboru. Domácí, v jejichž dresu nastoupili čtyři hráči, kteří začínali v žákovském věku v našem klubu, jsme hned v úvodu zaskočili již v 6.min. Berta Horváth zajistil vedení 0:1, které vydrželo až do 61.min. kdy Novák vyrovnal na 1:1. Snaze domácích o plný bodový zisk jsme odolávali až do 89.min. kdy náš odchovanec Syrový vsítil vítěznou branku na 2:1.

S o b o t a 2 9 . dubna :

M u ž i B : Slovan L Y S Á – Sokol T Ř E B E S T O V I C E 2 : 1 (1:0)

Sestava : Hajný Petr – Červák Jiří, Horák, Šatný, Malinský, Krušinský, (66´ Čonka,) Červák Marek, Šlingr Marek, (55´ Horváth Jula, ( 83´Švásta Štěpán), Kejha, (26´Hajný Václav), Horváth Berta

První vítězství v utkání na domácím stadionu, v tomto soutěžním ročníku, dosáhlo "béčko" až v devátém zápase a to proti soupeři z horní poloviny tabulky. Utkání bylo vyrovnané s minimem střeleckých pokusů a tím i brankových příležitostí, hrálo se převážně jen mezi velkými čtverci. Vedení 1:0 zajistil v 37.min. Čejka, když neměl za hranici velkého vápna komu přihrát a tak vystřelil a míč se zatřepal v síti. Druhou branku přidal v 56.min. Jula Horváth a stejný hráč v 80.min. ještě trefil tyč soupeřovy branky. Hosté snížili v 89.min. lobem na 2:1 kdy náš brankář se pohyboval až u hranice pokutového území. 

S o b o t a 2 2 . d u b n a :

M u ž i B : Sokol K O V A N I C E – Slovan L Y S Á B 4 : 0 (2:0)

Sestava: Hajný Petr- Červák Jiří, Horák, Šatný, Horváth Berta, Horvát Kuba, Čejka, Švásta ml., Čonka, Červák Marek, Hajný Václav

V zápase soupeřů z konce tabulky, kteří měli stejně bodů, skončilo jasným vítězstvím domácích.

N e d ě l e 9 . dubna :

M u ž i B : SK B Ř Í S T V Í – Slovan L Y S Á B 0 : 4 (0:3)

Sestava : Hajný Petr, Krušinský, Červák Jiří, Horák, Šatný, Horváth Berta, (81´Švásta st.), Horváth Kuba, (46´Čonka), Šlingr Marek, (34´Švorba), Čejka, Beran, (46´ Hanke), Malinský

Rozhodčí Kurka udělil každému mužstvu po jedné žluté kartě.

Po debaklu v minulém kole ve Strakách, jsme k zápasu nastoupili posíleni o některé hráče z kádru A mužstva a na výkonu to bylo znát. Domácím jsme tak vrátili podzimní porážku z našeho hřiště, když jsme celé utkání měli pod kontrolou. Skóre na 0:1 otevřel již ve 4.min. Marek Šlingr a stejný hráč v 12.min. zvýšil na 0:2. Další gól do poločasu přidal v 40.min. Šatný a upravil na 0:3. Druhý poločas nebyl již na góly tak bohatý a do sítě domácích se trefil jen Švorba v 53.min. a uzavřel na 0:4. Tímto vítězstvím jsme opustili poslední místo v tabulce.

S o b o t a 1 . dubna :

M u ž i B : TJ S T R A K Y A – Slovan L Y S Á B 1 0 : 1 (6:1)

Sestava: Pastorek – Malínský, (46´Beran), Červák Jiří, Červák Marek, Horák, Horváth Jula, Šatný, Horváth Berta,(78´Švásta st.), Kozdera, (43´Sajdl), Kejha, (46´Choura), Horváth Jakub

Proti soupeří z 2.místa, který usiluje o postup do okresního přeboru, jsme neměli šanci na úspěch. Domácí si zastříleli a pro nás skončil zápas debaklem. Naši branku vsítil Berta Horváth a snižoval na 3:1 a navíc jsme se nezmohli! Rozhodčí Hlavička a hrálo se bez napomínání.

S o b o t a 2 5 . března :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B – Sport.sdruž. O S T R Á B 1 : 4 (1:2)

Sestava: Ježek Standa – Říman Daniel, ( Švásta ml.), Červák Jiří, (Švásta st.) Malínský, Horák, Forejt Matěj, Čonka, (46´ Říman Marek), Červák Marek, Kredba, Čejka, Horváth Berta,

Utkání soupeřů ze dna tabulky skončilo výrazným vítězstvím soupeře. Výsledek však zcela neodpovídá průběhu utkání, které bylo celkově vyrovnané, hosté však byli úspěšní v proměňování gólových příležitosti. V prvním poločase měla více ze hry Ostrá a druhý poločas měl opačný průběh, šance jsme měli, ale míč jsme do soupeřovy branky neposlali a body si odvezl soupeř. Sled branek : 5.mnin. 0:1 Micka, 32.min.0:2 Sedlák, 45.min.1:2 Čejka, 65.min. Verner, 90.min. Procházka z penalty.


PODZIM 2022

S o b o t a 1 9 . listopadu :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK S A D S K Á B 6 : 6 (1:4)

Sestava: Hajný Petr - Horák, Šatný, Malinský, Machka, (77´Červák Marek), Krušinský, Veselý, Šlingr Marek, Pokorný, Horváth Berta, Hanke

Závěrečné utkání třetí třídy se hrálo na sněhem pokrytém hřišti a teplota se po celou dobu držela na nule, takže se jednalo o klimatické podmínky vhodné více pro hokej. Přesto se hrál fotbalový zápas, který skončil spíše hokejovým výsledkem. Oba soupeři využili možnosti, že jejich "áčka" mají krajské soutěže dohrány a do tohoto zápasu nastoupili s několika hráči z těchto kádrů. Průběh zápasu byl bohatý na góly a v jeho průběhu jsme většinou dotahovali soupeřův náskok, který se ujal vedení 0:1 v 24.min. a hned v následující minutě Krušinský vyrovnal na 1:1 . Na další góly se čekalo do konce prvního poločasu a byli to opět hosté, kteří od 40 do 45.min. se ujali vedení 1:4 a vypadalo to na náš debakl. V druhém poločase vykřesal naději v 50.min. Krušinský snížil na 2:4, soupeř však v 60.min. zvýšil na 2:5, potom se v 62 a 67.min. trefil Veselý a dotáhl na 4:5, v 74.min. Šlingr vyrovnal na 5:5 a když v 85.min. Berta Horvát zařídil vedení 6:5 zdálo se, že tři body zůstanou doma, bohužel však v 87.min. hosté vyrovnali na 6:6 a body se dělily. Rozhodčí Procházka udělil každému mužstvo jednu žlutou kartu.    

S o b o t a 1 2 . listopadu :

M u ž i B : SK H O Ř Á T E V - Slovan L Y S Á B 0 : 2 (0:0)

Sestava: Hajný - Horák, Červák Jiří, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, (73´Forejt Lukáš), Hanke, Krušinský, Veselý, (83´Švásta Jaromír), Beran, (46´Švásta Štěpán), Čermák, (46´ Nič Tomáš)

Konečně vítězné utkání a opět na soupeřově hřišti. Skóre otevřeli domácí v 50.min. avšak trefou do vlastní branky 0:1 a v 65.min.přidal Krušinský pojišťující gól na 0:2 a tento výsledek se do konce zápasu nezměnil a tak jsme si odvezli tři body. Rozhodčí Salava , žluté karty 1:1. 

S O B O T A 5 . l i s t o p a d u :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK M I L Č I C E 3 : 4 (2:3)

Sestava: Hajný Petr - Horák, Červák Jiří, Malínský, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, Čejka, Hanke, Beran, Krušinský, (72´ Forejt Lukáš)

Další zbytečná porážka, která má za následek propad na poslední místo tabulky! Opět se projevil problém, který nás provází celý nepřesnost a nedůraz v koncovce, brankové příležitosti si dokážeme připravit, ale neproměníme je, během tohoto zápasu jich bylo více než pět. Soupeři pak stačí zakončit gólem nějaký protiútok a pak zalézt a bránit výsledek. Tak tomu bylo i v tomto zápase, který jsme začali dobře a již v 7.min Šatný zařídil vedení 1:0, soupeři se podařilo v 17.min. vyrovnat na 1:1 a v 27.min. se ujal vedení 1:2, z tři minuty Hanke srovnal na 2:2. O osudu zápasu se rozhodlo v poslední minutě první půle a úvodní minuty druhé půlky, kdy soupeř vstřelil vždy gól a ujal se vedení 2:4. Tento výsledek pak celý druhý poločas jen zoufale bránil a díky naši nepřesné střelbě i ubránil. Výsledek n 3:4 jen v 75.min. korigoval Jula Horváth z penalty. Soupeř dohrával utkání s devíti hráči, první byl vyloučen v 74´a druhý v 90´, ale ani to nepomohlo.

N e d ě l e 3 0 . října :

M u ž i B : AFK S E M I C E B - Slovan L Y S Á B 2 : 1 (1:1)

Sestava: Hajný Petr- Horák, Červák Jiří, Malinský, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, Forejt Lukáš, Forejt Matěj, Švásta Šťepán, (46´Krušinský), Červák Marek, (81´Švásta Jaromír)

Po výsledkově vyrovnaném prvním poločase, rozhodli domácí o těsném vítězství v úvodu druhého poločasu z pokutového kopu. Naši branku vstřelil v 41.min. Berta Horváth a vyrovnal na 1:1. 

S o b o t a 2 2 . října:

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK M I L O V I C E B 2 : 2 (0 : 2)

Sestava: Hajný - Horák, Červák Jiří (46´Beran), Malinský, Nič Tom, (69´Forejt Lukáš), Šatný, Čejka, Machka, Horváth Berta, Horváth Jula, (85´Švásta Jaromír), Čonka

Malé derby utkání soupeřů, ze spodní části tabulky, skončilo po zásluze nerozhodně. Hrál se oboustranně otevřený fotbal s řadou brankových příležitostí a oba brankaři, kteří patřili v zápase k lepším hráčům, si zachytali. První poločas patřil hostům, kteří se ujali vedení 0:1 ve 13.min. a ve 27.min. zvýšili na 0:2. V druhém poločase jsme stříleli góly my, v 59.min Horák snížil na 1:2 a v 73.min. Berta Horváth vyrovnal na 2:2 a to byl i konečný výsledek.

Sobota 1 5 . ř í j n a :

M u ž i B : SK K O S T E L N Í L H O T A - Slovan L Y S Á B 4 : 0 (3:0)

Sestava: Hajný - Malínský, Šatný, Červák Jiří a Marek, Horváth Berta, Krušinský, (71´ Forejt Lukáš), Šlingr Marek, Švásta Šťepán, Machka, Forejt Matěj, (35´- Švásta Jaromír)

Domácí o svém výrazném vítězství rozhodli již v začátku utkání, kdy během necelé první čtvrthodiny vedli 3:0, góly v 2, 6 a 13.minutě a potom kontrolovali průběh zápasu, další gól přidali v 55.minutě. Hrálo se slušně a rozhodčí Pažout nenapomínal žádného hráče.

Sobota 8 . ř í j n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - Sokol S T R A T O V 0 : 4 (0:2)

Sestava: Hajný Petr - Malinský, Horák, Šatný, Angelovič, Kodeš, Červák Jiří, Červák Marek, Forejt Lukáš, (42´- Poborský Mates), Horváth Jula, (74´- Heršálek), Čermák

Sousedské derby mělo celkem klidný průběh a hrálo se za trvalé převahy soupeře, který hrál utkání prestišně a také zaslouženě vyhrál, když dokázal potrestat naše chyby při bránění. Góly hostů zaznamenali: 17.min.0:1 - Pařízek využil nedorozumění brankáře s obráncem, 20.min. 0:2 - Jarolím střelou k tyči za hranicí velkého vápna, 55.min. 0:3 - Syrový přidal další gól, 73.min. 0:4-Valter nepovedený centr zapadl do šibenice. Rozhodčí Volf nenapomínal žádného hráče.

Sobota 1 . ř í j n a :

M u ž i B: Sokol T Ř E B E S T O V I C E - Slovan L Y S Á B 3 : 3 (3:2)

Sestava: Hajný Petr - Malinský, Horák, Šatný, Beran, Angelovič, Kodeš, (28´ Forejt Lukáš), Machka, Šlingr Marek, Červák Jiří a Marek

Vyrovnané utkání soupeřů, kteří sousedí v tabulce, skončilo po zásluze nerozhodně. Domácí začali zápas lépe a již ve 2.min. se ujali vedení 1:0 a ve 12.min. zvýšili na 2:0 a vypadalo to špatně. Avšak ve 22.min. Marek Šlingr snížil na 2:1 a v 35.min. Marek Červák vyrovnal na 2:2, domácí však ve 35.min šli opět do vedení 3:2 a to byl poločasový výsledek. V úvodu druhé půle v 50.min. Angelovič srovnal na 3:3 a tím gólová přestřelka skončila. Hrálo se slušně a rozhodčí Hlavička nenapomínal žádného hráče.

S o b o t a 2 4 . z á ř í :

M u ž i B : S l o v a n L Y S Á B - Sokol K O V A N I C E 1 : 1 (0:0)

Sestava: Hajný Petr - Malínský, Beran, Horák, Šatný, Krušinský, Forejt Lukáš, Nič Tom, Forejt Matěj, Horváth Berta, Švásta Štěpán

Zápas měl celkem vyrovnaný průběh a výsledek je tak spravedlivý. Hrálo se většinou od jedné šestnáctky ke druhé a i počet brankových příležitostí byl vyrovnaný. První slibnou šanci nedal Krušinský míč létl těsně vedle branky soupeře a stejný hráč v další části první půle rovněž šanci nevyužil a stejně dopadl i Šatný, jeho střelu likvidoval brankář. Ve druhém poločase brankář Hajný dobrým zákrokem zmařil "soupeřovu tutovku" a v další části hry měl tři příležitosti soupeř, ale nedal. Naše útoky končily většinou bez zakončení střelou. Skóre se měnilo v 78.min., Kubina pěknou ránou za vápnem poslal míč do protější šibenice 0:1. Tato hezká branka však soupeři vítězství nezajistila. V 82.min. po zmatku před soupeřovou brankou Černý srazil míč do vlastí sítě a vyrovnal na 1:1. Soupeř se v závěru snažil strhnout vítězství na svoji stranu, ale i přesto, že jsme dohrávali se dvěma zraněnými hráči (nikdo nebyl na střídání) výsledek jsme ubránili. Rozhodčí Rozvoral udělil našim jednu žlutou kartu, hosté hráli bez napomínání.

Neděle 1 8 . z á ř í :

M u ž i B : SK P O Ř Í Č A N Y B - Slovan L Y S Á B 5 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr - Malínský, Červák Jiří, Horváth Berta, Horváth Jula, (56´Ježek), Krušinský, (68´Čermák), Forejt Lukáš, Schneiberg ml.,Veselý, Machka, Kříž Jan, (28´Poborský Mates)

Naše "béčko" nastoupilo posílené o pět hráčů z kádru A mužstva s nadějí, že uhraje slušný výsledek. Bohužel ani to na vedoucí celek skupiny nestačilo a po přijatelném výsledku prvního poločasu, si nakonec odvezlo "bůra". Domácí vsítili branky v 31,49,54,75 a 79.minutě .

S o b o t a 1 0 . z á ř í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - SK B Ř Í S T V Í 1 : 6 (1:2)

Sestava : Hajný Petr - Malínský, Kodeš, Červák Jiří, Horák, Šatný, (46´Švásta), Čejka, Nič Tomáš, Kozdera, Čonka, Horváth Berta

Další nevydařený zápas na domácím stadionu, ke kterému se dostavilo jen dvanáct hráčů. V poločase ještě dva z osobních důvodů odstoupili a Kozdera dohrával se zraněním a zápas tak skončil debaklem. Soupeř však hrál velmi dobře a po celý zápas měl převahu a ještě řadu slibných gólových příležitostí nedal. Po několikaleté přestávce nastoupil v brance Petr Hajný na gólech však nemá vinu. Stručně z průběhu zápasu, který měl ve své režii soupeř a v 15.min. zajistil vedení 0:1 Venda Sosnovský, v 28.min. Berta Horváth vyrovnal na 1:1 a to bylo z naší strany vše. Potom už dával góly jen soupeř: 38.min. 1:2 Štefík, 61.min. 1:3 Svoboda, 65, 81 a 84.min. Štefík hattrickem uzavřel na 1:6.

S o b o t a 3 . z á ř í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Sokol S T R A K Y A 0 : 4 (0:1)

Sestava: Ježek Standa - Malínský, Červák Jiří, Horák, Forejt Lukáš, (53´Švásta), Šatný, Červák Marek, Čejka, (62´ Angelovič), Horváth Berta, Čermák, (80 Kozdera)

Soupeř, který byl po celé utkání výrazně lepší a hned v 1.min vstřelil Túrozci branku a hosté ovládali celý další průběh zápasu, byli rychlejší a lépe kombinovali. My jsme se tak, po většinu zápasu, jen bránili a v prvním poločase celkem úspěšně, kdy jsme soupeře nepouštěli do gólových příležitostí. Zaskakující brankář Standa Ježek nemusel, v této části, řešit mnoho spletitých situací. Ve druhém poločase tlak soupeře pokračoval a našim hráčům postupně docházely síly. Výsledkem byl gól na 0:2, který vstřelil opět Túrozci v 68.min., kdy po naši ztrátě míče ve středu hřiště a následným soubojem s naším brankářem, který zaváněl faulem, skončil míč v sítí a rozhodčí branku uznal. V 75.min Černý zvýšil na 0:3, první střelu Ježek vyrazil, ale na dorážku neměl. Soupeřovu výhru upravil v 81.min. po rohovém kopu Pýcha hlavou na 0:4. Hosté si zaslouženěodvezli tři body a svým výkonem naznačili, že budou patřit k lepším celkům skupiny.

N E D Ě L E 2 8 . s r p n a :

M u ž i B : Sportovní sdružení O S T R Á B - Slovan L Y S Á B 3 : 4 (0:1)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, (Nič Tomáš), Kodeš, (83´-Kozdera), Horák, Šatný, Forejt Lukáš, (46´-Čejka), Šlingr Marek,

Machka, Horváth Berta, Choura

Pro nezaujatého diváka pohledné a dramatické utkání, které vrcholilo ve druhém poločase, kdy padali i góly. Hrálo se " nahoru-dolů" a z těsného vítězství jsme se radovali my. Utkání jsme začali dobře a již v 9.min. nás poslal do vedení 0:1 Choura a byl to jediný gól této části hry. Střelecké manévry druhého poločasu zahájil v 46.min. Berta Horváth z pokutového kopu zvýšil na 0:2, domácí v 64.min.snížili na 1:2, v 73.min. Čejka zvýšil na 1:3 a když v 77.min. přidal gól Machka na 1:4, tak jsme polevili v domnění, že je o výsledku rozhodnuto, dopouštěli jsme se hrubých chyb a málem jsme na to doplatili, stejně jako v několika zápasech v minulé sezóně a ještě štěstí, že brankář Pastorek likvidoval za stavu 1:3 penaltu. Domácí to vycítili a začali dotahovat v 79.min. snížili na 2:4 a v 84.min na těsných 3:4 a z jasného vítězství, jsme svoji lehkovážnosti, udělali drama!