Podrobnosti o zápasech

PODZIM 2022

S o b o t a 1 9 . listopadu :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK S A D S K Á B 6 : 6 (1:4)

Sestava: Hajný Petr - Horák, Šatný, Malinský, Machka, (77´Červák Marek), Krušinský, Veselý, Šlingr Marek, Pokorný, Horváth Berta, Hanke

Závěrečné utkání třetí třídy se hrálo na sněhem pokrytém hřišti a teplota se po celou dobu držela na nule, takže se jednalo o klimatické podmínky vhodné více pro hokej. Přesto se hrál fotbalový zápas, který skončil spíše hokejovým výsledkem. Oba soupeři využili možnosti, že jejich "áčka" mají krajské soutěže dohrány a do tohoto zápasu nastoupili s několika hráči z těchto kádrů. Průběh zápasu byl bohatý na góly a v jeho průběhu jsme většinou dotahovali soupeřův náskok, který se ujal vedení 0:1 v 24.min. a hned v následující minutě Krušinský vyrovnal na 1:1 . Na další góly se čekalo do konce prvního poločasu a byli to opět hosté, kteří od 40 do 45.min. se ujali vedení 1:4 a vypadalo to na náš debakl. V druhém poločase vykřesal naději v 50.min. Krušinský snížil na 2:4, soupeř však v 60.min. zvýšil na 2:5, potom se v 62 a 67.min. trefil Veselý a dotáhl na 4:5, v 74.min. Šlingr vyrovnal na 5:5 a když v 85.min. Berta Horvát zařídil vedení 6:5 zdálo se, že tři body zůstanou doma, bohužel však v 87.min. hosté vyrovnali na 6:6 a body se dělily. Rozhodčí Procházka udělil každému mužstvo jednu žlutou kartu.    

S o b o t a 1 2 . listopadu :

M u ž i B : SK H O Ř Á T E V - Slovan L Y S Á B 0 : 2 (0:0)

Sestava: Hajný - Horák, Červák Jiří, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, (73´Forejt Lukáš), Hanke, Krušinský, Veselý, (83´Švásta Jaromír), Beran, (46´Švásta Štěpán), Čermák, (46´ Nič Tomáš)

Konečně vítězné utkání a opět na soupeřově hřišti. Skóre otevřeli domácí v 50.min. avšak trefou do vlastní branky 0:1 a v 65.min.přidal Krušinský pojišťující gól na 0:2 a tento výsledek se do konce zápasu nezměnil a tak jsme si odvezli tři body. Rozhodčí Salava , žluté karty 1:1. 

S O B O T A 5 . l i s t o p a d u :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK M I L Č I C E 3 : 4 (2:3)

Sestava: Hajný Petr - Horák, Červák Jiří, Malínský, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, Čejka, Hanke, Beran, Krušinský, (72´ Forejt Lukáš)

Další zbytečná porážka, která má za následek propad na poslední místo tabulky! Opět se projevil problém, který nás provází celý nepřesnost a nedůraz v koncovce, brankové příležitosti si dokážeme připravit, ale neproměníme je, během tohoto zápasu jich bylo více než pět. Soupeři pak stačí zakončit gólem nějaký protiútok a pak zalézt a bránit výsledek. Tak tomu bylo i v tomto zápase, který jsme začali dobře a již v 7.min Šatný zařídil vedení 1:0, soupeři se podařilo v 17.min. vyrovnat na 1:1 a v 27.min. se ujal vedení 1:2, z tři minuty Hanke srovnal na 2:2. O osudu zápasu se rozhodlo v poslední minutě první půle a úvodní minuty druhé půlky, kdy soupeř vstřelil vždy gól a ujal se vedení 2:4. Tento výsledek pak celý druhý poločas jen zoufale bránil a díky naši nepřesné střelbě i ubránil. Výsledek n 3:4 jen v 75.min. korigoval Jula Horváth z penalty. Soupeř dohrával utkání s devíti hráči, první byl vyloučen v 74´a druhý v 90´, ale ani to nepomohlo.

N e d ě l e 3 0 . října :

M u ž i B : AFK S E M I C E B - Slovan L Y S Á B 2 : 1 (1:1)

Sestava: Hajný Petr- Horák, Červák Jiří, Malinský, Šatný, Horváth Berta, Horváth Jula, Forejt Lukáš, Forejt Matěj, Švásta Šťepán, (46´Krušinský), Červák Marek, (81´Švásta Jaromír)

Po výsledkově vyrovnaném prvním poločase, rozhodli domácí o těsném vítězství v úvodu druhého poločasu z pokutového kopu. Naši branku vstřelil v 41.min. Berta Horváth a vyrovnal na 1:1. 

S o b o t a 2 2 . října:

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK M I L O V I C E B 2 : 2 (0 : 2)

Sestava: Hajný - Horák, Červák Jiří (46´Beran), Malinský, Nič Tom, (69´Forejt Lukáš), Šatný, Čejka, Machka, Horváth Berta, Horváth Jula, (85´Švásta Jaromír), Čonka

Malé derby utkání soupeřů, ze spodní části tabulky, skončilo po zásluze nerozhodně. Hrál se oboustranně otevřený fotbal s řadou brankových příležitostí a oba brankaři, kteří patřili v zápase k lepším hráčům, si zachytali. První poločas patřil hostům, kteří se ujali vedení 0:1 ve 13.min. a ve 27.min. zvýšili na 0:2. V druhém poločase jsme stříleli góly my, v 59.min Horák snížil na 1:2 a v 73.min. Berta Horváth vyrovnal na 2:2 a to byl i konečný výsledek.

Sobota 1 5 . ř í j n a :

M u ž i B : SK K O S T E L N Í L H O T A - Slovan L Y S Á B 4 : 0 (3:0)

Sestava: Hajný - Malínský, Šatný, Červák Jiří a Marek, Horváth Berta, Krušinský, (71´ Forejt Lukáš), Šlingr Marek, Švásta Šťepán, Machka, Forejt Matěj, (35´- Švásta Jaromír)

Domácí o svém výrazném vítězství rozhodli již v začátku utkání, kdy během necelé první čtvrthodiny vedli 3:0, góly v 2, 6 a 13.minutě a potom kontrolovali průběh zápasu, další gól přidali v 55.minutě. Hrálo se slušně a rozhodčí Pažout nenapomínal žádného hráče.

Sobota 8 . ř í j n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - Sokol S T R A T O V 0 : 4 (0:2)

Sestava: Hajný Petr - Malinský, Horák, Šatný, Angelovič, Kodeš, Červák Jiří, Červák Marek, Forejt Lukáš, (42´- Poborský Mates), Horváth Jula, (74´- Heršálek), Čermák

Sousedské derby mělo celkem klidný průběh a hrálo se za trvalé převahy soupeře, který hrál utkání prestišně a také zaslouženě vyhrál, když dokázal potrestat naše chyby při bránění. Góly hostů zaznamenali: 17.min.0:1 - Pařízek využil nedorozumění brankáře s obráncem, 20.min. 0:2 - Jarolím střelou k tyči za hranicí velkého vápna, 55.min. 0:3 - Syrový přidal další gól, 73.min. 0:4-Valter nepovedený centr zapadl do šibenice. Rozhodčí Volf nenapomínal žádného hráče.

Sobota 1 . ř í j n a :

M u ž i B: Sokol T Ř E B E S T O V I C E - Slovan L Y S Á B 3 : 3 (3:2)

Sestava: Hajný Petr - Malinský, Horák, Šatný, Beran, Angelovič, Kodeš, (28´ Forejt Lukáš), Machka, Šlingr Marek, Červák Jiří a Marek

Vyrovnané utkání soupeřů, kteří sousedí v tabulce, skončilo po zásluze nerozhodně. Domácí začali zápas lépe a již ve 2.min. se ujali vedení 1:0 a ve 12.min. zvýšili na 2:0 a vypadalo to špatně. Avšak ve 22.min. Marek Šlingr snížil na 2:1 a v 35.min. Marek Červák vyrovnal na 2:2, domácí však ve 35.min šli opět do vedení 3:2 a to byl poločasový výsledek. V úvodu druhé půle v 50.min. Angelovič srovnal na 3:3 a tím gólová přestřelka skončila. Hrálo se slušně a rozhodčí Hlavička nenapomínal žádného hráče.

S o b o t a 2 4 . z á ř í :

M u ž i B : S l o v a n L Y S Á B - Sokol K O V A N I C E 1 : 1 (0:0)

Sestava: Hajný Petr - Malínský, Beran, Horák, Šatný, Krušinský, Forejt Lukáš, Nič Tom, Forejt Matěj, Horváth Berta, Švásta Štěpán

Zápas měl celkem vyrovnaný průběh a výsledek je tak spravedlivý. Hrálo se většinou od jedné šestnáctky ke druhé a i počet brankových příležitostí byl vyrovnaný. První slibnou šanci nedal Krušinský míč létl těsně vedle branky soupeře a stejný hráč v další části první půle rovněž šanci nevyužil a stejně dopadl i Šatný, jeho střelu likvidoval brankář. Ve druhém poločase brankář Hajný dobrým zákrokem zmařil "soupeřovu tutovku" a v další části hry měl tři příležitosti soupeř, ale nedal. Naše útoky končily většinou bez zakončení střelou. Skóre se měnilo v 78.min., Kubina pěknou ránou za vápnem poslal míč do protější šibenice 0:1. Tato hezká branka však soupeři vítězství nezajistila. V 82.min. po zmatku před soupeřovou brankou Černý srazil míč do vlastí sítě a vyrovnal na 1:1. Soupeř se v závěru snažil strhnout vítězství na svoji stranu, ale i přesto, že jsme dohrávali se dvěma zraněnými hráči (nikdo nebyl na střídání) výsledek jsme ubránili. Rozhodčí Rozvoral udělil našim jednu žlutou kartu, hosté hráli bez napomínání.

Neděle 1 8 . z á ř í :

M u ž i B : SK P O Ř Í Č A N Y B - Slovan L Y S Á B 5 : 0 (1:0)

Sestava: Hajný Petr - Malínský, Červák Jiří, Horváth Berta, Horváth Jula, (56´Ježek), Krušinský, (68´Čermák), Forejt Lukáš, Schneiberg ml.,Veselý, Machka, Kříž Jan, (28´Poborský Mates)

Naše "béčko" nastoupilo posílené o pět hráčů z kádru A mužstva s nadějí, že uhraje slušný výsledek. Bohužel ani to na vedoucí celek skupiny nestačilo a po přijatelném výsledku prvního poločasu, si nakonec odvezlo "bůra". Domácí vsítili branky v 31,49,54,75 a 79.minutě .

S o b o t a 1 0 . z á ř í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - SK B Ř Í S T V Í 1 : 6 (1:2)

Sestava : Hajný Petr - Malínský, Kodeš, Červák Jiří, Horák, Šatný, (46´Švásta), Čejka, Nič Tomáš, Kozdera, Čonka, Horváth Berta

Další nevydařený zápas na domácím stadionu, ke kterému se dostavilo jen dvanáct hráčů. V poločase ještě dva z osobních důvodů odstoupili a Kozdera dohrával se zraněním a zápas tak skončil debaklem. Soupeř však hrál velmi dobře a po celý zápas měl převahu a ještě řadu slibných gólových příležitostí nedal. Po několikaleté přestávce nastoupil v brance Petr Hajný na gólech však nemá vinu. Stručně z průběhu zápasu, který měl ve své režii soupeř a v 15.min. zajistil vedení 0:1 Venda Sosnovský, v 28.min. Berta Horváth vyrovnal na 1:1 a to bylo z naší strany vše. Potom už dával góly jen soupeř: 38.min. 1:2 Štefík, 61.min. 1:3 Svoboda, 65, 81 a 84.min. Štefík hattrickem uzavřel na 1:6.

S o b o t a 3 . z á ř í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Sokol S T R A K Y A 0 : 4 (0:1)

Sestava: Ježek Standa - Malínský, Červák Jiří, Horák, Forejt Lukáš, (53´Švásta), Šatný, Červák Marek, Čejka, (62´ Angelovič), Horváth Berta, Čermák, (80 Kozdera)

Soupeř, který byl po celé utkání výrazně lepší a hned v 1.min vstřelil Túrozci branku a hosté ovládali celý další průběh zápasu, byli rychlejší a lépe kombinovali. My jsme se tak, po většinu zápasu, jen bránili a v prvním poločase celkem úspěšně, kdy jsme soupeře nepouštěli do gólových příležitostí. Zaskakující brankář Standa Ježek nemusel, v této části, řešit mnoho spletitých situací. Ve druhém poločase tlak soupeře pokračoval a našim hráčům postupně docházely síly. Výsledkem byl gól na 0:2, který vstřelil opět Túrozci v 68.min., kdy po naši ztrátě míče ve středu hřiště a následným soubojem s naším brankářem, který zaváněl faulem, skončil míč v sítí a rozhodčí branku uznal. V 75.min Černý zvýšil na 0:3, první střelu Ježek vyrazil, ale na dorážku neměl. Soupeřovu výhru upravil v 81.min. po rohovém kopu Pýcha hlavou na 0:4. Hosté si zaslouženěodvezli tři body a svým výkonem naznačili, že budou patřit k lepším celkům skupiny.

N E D Ě L E 2 8 . s r p n a :

M u ž i B : Sportovní sdružení O S T R Á B - Slovan L Y S Á B 3 : 4 (0:1)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, (Nič Tomáš), Kodeš, (83´-Kozdera), Horák, Šatný, Forejt Lukáš, (46´-Čejka), Šlingr Marek,

Machka, Horváth Berta, Choura

Pro nezaujatého diváka pohledné a dramatické utkání, které vrcholilo ve druhém poločase, kdy padali i góly. Hrálo se " nahoru-dolů" a z těsného vítězství jsme se radovali my. Utkání jsme začali dobře a již v 9.min. nás poslal do vedení 0:1 Choura a byl to jediný gól této části hry. Střelecké manévry druhého poločasu zahájil v 46.min. Berta Horváth z pokutového kopu zvýšil na 0:2, domácí v 64.min.snížili na 1:2, v 73.min. Čejka zvýšil na 1:3 a když v 77.min. přidal gól Machka na 1:4, tak jsme polevili v domnění, že je o výsledku rozhodnuto, dopouštěli jsme se hrubých chyb a málem jsme na to doplatili, stejně jako v několika zápasech v minulé sezóně a ještě štěstí, že brankář Pastorek likvidoval za stavu 1:3 penaltu. Domácí to vycítili a začali dotahovat v 79.min. snížili na 2:4 a v 84.min na těsných 3:4 a z jasného vítězství, jsme svoji lehkovážnosti, udělali drama!