PODZIM 2022

S t ř e d a 2 1 . z á ř í :

M l a d š í přípravka : Slovan L Y S Á (bílá) - TJ D V O R Y 2 3 : 1 ( 9:0)

Hráli: Vacek - Kozdera Adam, Hájek, Běloubek, Janiš, Škorpil, Mlčuch, Dytrych, Kozdera Tom, Dlouhý, Petrov

Výrazné vítězství nad slabým soupeřem zařídili góly : Kozdera Adam a Mlčuch - 4 , Běloubek, Janiš a Kozdera Tomáš - 3, Škorpil a Petrov - 2, Hájek, Petrov - 1

M l a d š í přípravka : Slovan L Y S Á (červená) - AFK N Y M B U R K 1 5 : 4 (9:2)

Hráli: Čapek - Erös, Holub, Horčička, Jech, Kolář, Pech, Stejskal

Ani v tomto zápase nebylo od jeho začátku pochyb o vítězi.

Pátek 1 6 . z á ř í :

M l a d š í přípravka: L I T O L (žlutá) - Slovan L Y S Á (červená) 1 5 : 9 (8:5)

Domácí, kteří byli v průměru o rok starší i vyspělejší zaslouženě zvítězili.

Středa 1 4 . z á ř í :

M l a d š í přípravka : Polaban N Y M B U R K B - Slovan L Y S Á (bílá) 2 3 : 1 0 (13:3)

Hráli: Vacek - Kozdera Adam, Jirásek, Hájek, Běloubek, Janiš, Škorpil, Mlčuch, Dytrych, Kozdera Tomáš

Více silově a výškově vybavený soupeř, složený výhradně z ročníku 2014 byl pro nás problém. Domácí od začátku drželi pevně otěže v rukou, čemuž naši kluci převážně z ročníků 2015 a 2016, nebyli schopni čelit a vysoko podlehli. Byl to pro nás budíček, vzhledem k tomu, že většina hráčů na hřišti hodně dlouho neprohrála. Vezmeme si ponaučení na které herní situace se v tréninku zaměřit. Kluci však bojovali srdnatě.

S t ř e d a 7 . z á ř í :

M l a d š í přípravka : L I T O L (černá)- Slovan L Y S Á (bílá) 8 : 1 9 (4:10)

Hráli: Kozdera Tomáš - Kozdera Adam, Jirásek, Hájek, Běloubek, Čapek, Janiš

Utkání bohaté na góly skončilo našim výrazným vítězstvím.

M l a d š í přípravka : Slovan L Y S Á (červená) - Bohemia P O D Ě B R A D Y 7 :_1 4 (4:4)

Hráli: Čapek - Erös, Holub, Horčička, Jech Kolář, Pech, Stejskal

První poločas skončil nerozhodně a v druhé půli dal více gólu soupeř. Naše góly zaznamenali Čapek a Stejskal po 2, Jech, Kolář a Pech po 1.