JARO 2022

P á t e k 1 7 . června :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Sokol K O V A N I C E 2 : 2 (2:1)

Sestava: Šlingr - Forejt Matěj, Novák Lukáš, Červák Jiří, Horák, (65´-Forejt Lukáš), Machka, Červák Marek, Vaněček, Angelovič, Novák David, Horváth Berta

Proti vedoucímu mužstvu naší skupiny, kde se hraje o udržení v 3.třídě, jsme nastoupili posílení o několik hráčů z kádru A mužstva. Po většinu utkání jsme měli převahu a vypracovali jsme si řadu brankových příležitostí, které však zůstali nevyužité. Soupeř dobře bránil a pokud se některému našemu hráči podařilo poslat míč na branku bylo to do místa kde stál spolehlivý soupeřův brankář a střelu likvidoval. Hosté hrozili protiútoky, při kterých byl nejvíce nebezpečný Kukla, bývalý hráč nymburského Polabanu, který nás v závěru připravil o vítězství. Jak padaly góly: 19.min. Berta Horváth střelou po zemi pod padajícím brankářem 1:0, soupeř vyrovnal na 1:1 v 23.min. Jelínek z přímého kopu od lajny z dobrých 40 m se trefil do protilehlé "šibenice" naši branky, již za dvě minuty vrátil vedení na 2:1 Angelovič, i přes několik dalších slibných šancí ke vstřelení dalšího gólu, vydržel tento stav do 89.min. kdy jsme neuhlídali Kuklu, který po rohovém kopu hlavou vyrovnal na 2:2 a zřejmě rozhodl o našem sestupu do "pralesní ligy" - 4.třídy. O sestupu se však rozhodlo již v předchozích zápasech, v nichž jsme několikrát zbytečně remizovali nebo i prohráli. Tento zápas jsme však asi propásli poslední naději.

N e d ě l e 1 1 . č e r v n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK M I L Č I C E 7 : 2 (3:0)

Sestava: Šlingr - Malínský, Červák Jiří , Forejt Matěj, Machka, Krušinský, Červák Marek, Horák, Angelovič, Horváth Berta, Forejt Lukáš, (46´- Vaněček)

Nejlepší jarní zápas v posílené sestavě. Soupeř neměl šanci a po celé utkání "tahal za kratší konec" a pokud bychom proměnili všechny šance, odvezl by si "desítku". Zápas začal našim tlakem a skóre otevřel v 6.min. Berta Horváth, jehož střelu tečoval do sítě soupeř - 1:0, převaha pokračovala a hosté odolávali do 17.min., kdy Krušinský zvýšil na 2:0, soupeř měl za tohoto stavu šanci vstřelit kontaktní gól, ale jeho volný hráč hlavičkoval z malého vápna nad branku a pak v 38.min. Matěj Forejt zakončil svoji samostatnou akci přesnou střelou k tyči - 3:0. Úvod druhé půle byl z naší strany rozpačitý a hosté toho využili v 50.min. Sedláček po rohu snížil na 3:1. Tato branka však na nás neměla negativní vliv a v 58.min. Angelovič zvýšil na 4:1 a v 60.min. přidal Vaněček na 5:1. Soupeř v 70.min. z přísné penalty snížil na 5:2 a to bylo z jeho strany vše a naopak míč skončil ještě dvakrát v jeho síti. 80.min. Berta Horváth 6:2 a v 85.min. uzavřel Machka na 7:2.

N e d ě l e 5 . června:

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - TJ P Á T E K B 4 : 2 (1:0)

Sestava: Pastorek - Malinský, Červák Jiří, Forejt Matěj, Machka, Šatný, Krušinský, (55´-Angelovič), Novák Lukáš, Vaněček, Horváth Berta, Forejt Lukáš

K zápasu jsme nastoupily posílení o několik hráčů z kádru A mužstva a dokázali nad houževnatým soupeřem zvítězit. Utkání bylo celkem vyrovnané, brankové šance byli na obou stranách a my jsme jich proměnili více. Soupeř se nevzdával ani za stavu když prohrával 3:0 a dotáhl to na 3:2 a usiloval o vyrovnání, ale v závěru zápasu Berta Horváth dal uklidňující gól. Vedení 1:0 zařídil ve 39.min. Šatný, hned v úvodu druhé půle skončil míč v soupeřově brance, ale gól pro ofsajd neplatil, v 61.min. Lukáš Novák z přímého kopu obstřelil zeď a zvýšil na 2:0, stejný hráč v 64.min. po rohu dotlačil míč do sítě 3:0, pak byl úspěšný soupeř, v 78.min. Novotný z přímého kopu snížil na 3:1 a v 87.min. Leština dotáhl na 3:2 a v samém závěru v 90.min. Berta Horváth zakončil své sólo z půlky hřiště a uzavřel na 4:2.

S o b o t a 2 8 . května :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Čechie C H R Á S T 1 : 1 (1:0)

Sestava: Malinský - Machka, Červák Jiří, Zoubek, (46´- Kříž Jan), Kodeš, Šatný, Krušinský, (56´- Forejt Lukáš), Červák Marek, Horváth Berta, Choura, Angelovič

Další zbytečně ztracené vítězství v zápase hraném za silného větru, který jsme měli v prvním poločase v zádech. I přes drtivou převahu v této části hry jsme nedokázali proměnit řadu brankových příležitostí a vytvořit si dostatečný náskok. Ve druhém poločase jsme na to doplatili, soupeř vyrovnal a odvezl si "darovaný bod". Vedení 1:0 Zajistil v 17.min. Choura a v 82.min. soupeř vyrovnal na 1:1.

N e d ě l e 2 2 . k v ě t n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Sokol B Ě R U N I C E n e s e h r á n o

Soupeř před utkáním telefonicky oznámil, že se k zápasu nedostaví a utkání bude kontumováno v náš prospěch.

S O B O T A 1 4 . k v ě t n a :

M u ž i B : Sokol S Á N Y + O P O L A N Y - Slovan L Y S Á B 2 : 2 (0:0)

Sestava: Malínský - Červák Jiří, Forejt Lukáš, Forejt Matěj, Angelovič, Heršálek, Vaněček, Šatný, Horváth Berta, Choura, Čejka

K zápasu jsme odjeli nejen bez stabilního brankáře a jen s deseti hráči, další se z různých důvodů omluvili... Narychlo, těsně před odjezdem telefonicky povolaný Choura, stihl přijet až na druhý poločas. I v deseti hráčích jsme domácí nepustili v první půli do žádné šance a výsledek byl 0:0. Ve druhém poločase jsme již měli herní převahu, vedení 1:0 se ale ujali domácí v 61.min. brankou s ofsajdu, když na signalizaci asistenta rozhodčí nedbal! V 67.min. vyrovnal Berta Horváth na 1:1 a v 69.min. Choura z penalty zařídil vedení 1:2. Přesto jsme si potřebné tři body za vítězství neodvezli. V 89.min. domácí z penalty (za "nafilmovaný" pád, který rozhodčí "zbaštil" a ovlivnil výsledek) vyrovnali na 2:2 .

N e d ě l e 8 . k v ě t n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - TJ M C E L Y 6 : 5 (6:3)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, Forejt Lukáš, Zoubek, Horváth Berta, Heršálek, Vaněček, Šatný, Choura, Angelovič

Zlomili jsme prokletí a konečně jsme naplno bodovali. V prvním poločase jsme využili rychlých brejků a proměňovali šance. Blýskli se Horváth Berta a Choura, oba hattrickem. Soupeř se ovšem nezlomil ani za stavu 6:1 a do poločasu upravil výsledek na 6:3. O poločase změnil trenér rozestavení stoperů, kteří dosud hráli v řadě, na tandemové, aby uklidnil do druhého poločasu tempo hry a nepřipustil další přestřelku. To se dařilo a 25 minut po přestávce jsme zcela ovládli hru a plnili taktické pokyny na výbornou. Pak po hrubé chybě našeho kapitána a zaváhání brankáře soupeř dotáhl na 6:5. Touha hostů po bodu gradovala a v poslední minutě vykopl náš obránce míč z brankové čáry a uhájil výhru.

S o b o t a 3 0 . dubna:

M u ž i B : Sokol K O V A N I C E - Slovan L Y S Á B 3:0 (0:0)

Sestava: Malinský - Machačný, Červák Jiří, Forejt Lukáš a Matěj, Houžvička, Červák Marek, Heršálek, Šatný, Vaněček, Choura

K utkání jsme odjeli vzhledem ke zranění čtyř hráčů jen v jedenácti lidech a bez stabilního brankáře a do branky tak opět nastoupil Malinský. V zápase jsme měli opět herně mírně navrch, avšak svoji převahu nedokážeme vyjádřit góly v soupeřově síti. Domácí, kteří sestoupili z okresního přeboru, dokázali své brankové příležitosti zužitkovat k vítězství. Branky domácích vsítili ve 49.min. 1:0 Kukla, 63.min. 2:0 Šafra a 74.min. 3:0 Kukla.

N e d ě l e 2 4 . dubna:

M u ž i B : Sokol M I L Č I C E - Slovan L Y S Á B 5 : 2 (1:0)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, Forejt Lukáš a Matěj, Houžvička, Červák Marek, Heršálek, Šatný, Horváth Berta, Čejka

Béčko nenavázalo na vítězství z minulého kola. Do Milčic jsme se kvůli rozsáhlé marodce vypravili s čtyřmi dorostenci v sestavě a nezkušenost byla znát. Časté nakopávání a jalovost útočníků nás provázeli celým prvním poločasem, kdy soupeř mohl pohodlně vést o tři branky, čemuž bránil jen dobře chytající brankář Michal Pastorek. Do tříbrankového vedení se domácí přeci jen dostali po poločase, ale usnuli na vavřínech. Horváth dvěma rychlými góly zdramatizoval celé utkání. Když jsme se dostávali do tlaku, rozhodla hrubá chyba našeho obránce, který zbytečně fauloval v pokutovém území a soupeř z penalty zvýšil na 4:2 a následně přidal další pojistku na konečných 5:2. Sled branek: 30.min. 1:0, 59.min2:0, 63.min.3:0, 69 a 70.min. Horváth Berta- 3:2, 85´-4:2 a 89´-5:2.

N e d ě l e 1 7 . d u b n a :

M u ž i B : TJ P Á T E K B -Slovan L Y S Á B 2 : 6 (2:1)

Sestava: Malinský - Kříž Jan, Červák Jiří, Forejt Matěj, Krušinský,(77´-Čejka), Červák Marek, Heršálek, Vaněček,(85´- Čonka), Forejt Lukáš, (60´- Švásta), Veselý, Horváth Berta

K zápasu jsme nastoupili posíleni o několik hráčů z širšího kádru "áčka", ale nebyl k disposici žádný brankář a tak jeho místo zaujal obránce a kapitán Malinský. Utkání pro nás nezačalo dobře a domácí po patnácti minutách vedli 2:0, góly v 11 a 15.min. Tento nepříznivý stav nás nesrazil a do poločasu snížil v 29.min. Vaněček na 2:1. Druhý poločas jsme již herně ovládli a převahu jsme vyjádřili i góly, které postupně dali : 50.min. Berta Horváth vyrovnal na 2:2 a v 56.min. stejný hráč otočil výsledek na 2:3, pak se trefil Veselý v 70.min. 2:4 a za dvě minuty zvýšil na 2:5 a v 85.min. Berta Horváth uzavřel na 2:6 a dosáhl na hattrick.

N e d ě l e 1 0 . d u b n a :

M u ž i B : Čechie C H R Á S T - Slovan L Y S Á B 2 : 2 (1:1)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří,(52´- Angelovič), Vostrovský, Kodeš, Šatný,(80´- Kozdera), Heršálek, Vaněček, Červák Marek, Horváth Berta, Forejt Lukáš (30´-Houžvička)

Utkání se hrálo na nekvalitním hřišti a za trvalého silného větru, což mělo vliv na jeho úroveň. I když jsme byli herně kvalitnější, nedokázali jsme toho využít k vítězství i když domácí dohrávali bez jednoho vyloučeného hráče. A tak jsme remízu zachránili až v závěrečném nastavení. Sled branek: 4´- 1:0, 30´- 1:1 - Horváth Berta, 69´-2:1, 90+1 - 2:2 - Vaněček.

N e d ě l e 3 . d u b n a :

M u ž i B : Sokol B Ě R U N I C E - Slovan L Y S Á B 1 : 1 (0:1)

Sestava: Machačný - Malinský, Červák Jiří, (70´-Angelovič), Horák, (84´-Kozdera), Vostrovský, Šatný, Heršálek, Červák Marek, Forejt Lukáš,(46´-Houžvička), Horváth Berta, Vaněček

Kvalitou hřiště v Běrunicích na hranicích okresu Nymburk připomínalo spíše tankodrom po ostrém cvičení, což dost poznamenalo náš výkon. Ujali jsme se vedení 0:1 v 6.min. brankou Horvátha a měli jsme po celý zápas převahu, nicméně nepřišla branková pojistka i když šancí na ni bylo dost. Soupeř z ojedinělého útoku po chybě našeho obránce vyrovnal v druhém poločase na konečných 1:1.

S o b o t a 2 6 . b ř e z n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - Sokol S Á N Y + O P O L A N Y 3 : 4 (2:2)

Sestava: Pastorek - Malínský, Horák, Červák Jiří, Vostrovský, Šatný, Heršálek, Červák Marek, Forejt Lukáš, (54´-Ždímera,79´-Kozdera), Horváth Berta, Hartman

Sehráli jsme smolné utkání. Konečně se sešel hráčský kádr v podstatě v plném počtu, ale ani to bodový zisk nepřineslo. Územní převaha, větší počet brejku, převaha v soubojích a předně festival promarněných šancí z naší strany - tak vypadal charakter obou poločasů. Na druhou stranu Sány nepůsobily poraženecky a šly štěstí naproti bojovností. Kromě tří branek jsme nastřelili ještě dvě tyče a po střele Hartmana z trestného kopu skončil míč, podle očitých svědků, za brankovou čarou. To však pomezní ani hlavní rozhodčí neměli šanci ze svého postavení potvrdit a zápas skončil naši těsnou porážkou. V každém případě jsem rád, že jsme se sešli a máme chuť do zápasů a doufám, že příští kolo z Běrunic přivezeme už tři body. Sled branek: 8.min.-0:1 - Červák Jiří vlastní, 14.min.1:1-Horváth Berta, 21.min. 2:1-Horváth Berta, 31.min. 2:2-Adamec, 57.min.2:3-Franěk,64.min.3:3-Horák,69.min.3:4-Adamec. Rozhodčí Čemus, žluté karty 1:2.

S o b o t a 1 9 . b ř e z n a :

M u ž i B : TJ M C E L Y - Slovan L Y S Á B - NESEHRÁNO

K utkání "béčko" neodjelo, neboť nebyl k disposici dostatečný počet hráčů, omluvy z důvodu jarních prázdnin.

PODZIM 2021

N e d ě l e 1 4 . listopadu :

M u ž i B : AFK S A D S K Á B - Slovan L Y S Á B 7 : 3 (3:2)

Sestava: Pastorek - Červák Jiří, Forejt Lukáš, Ždimera, Červák Marek, Kozdera, Vaněček, Čejka, (53´- Švásta), Horváth Berta, Angelovič, (69´-Malínský), Horák

Jedna zajímavost na úvod: v sestavách obou celků nastoupili hráči, mezi kterými je věkový rozdíl 46 let! V našemu mužstvu hráli patnáctiletí dorostenci Čejka a Švásta a v domácím mužstvu jedenašedesátiletý Jan Cempírek, který vydržel na hřišti do 53.minuty a hned v 1.min. otevřel skóre! V utkání vyšel domácím úvod a vedli 3:0, avšak do konce první půle jsme snížili na rozdíl jednoho gólu a v úvodu druhého poločasu jsme vyrovnali na 3:3. Zápas se v prospěch domácích zlomil v 55 minutě, kdy během dvou minut vstřelili dva góly a pak si výsledek již pohlídali. Jak padaly góly: 1.min. 1:0 - Cempírek st., 21.min.2:0 Hnízdo a 38.min.3:0 opět Hnízdo, 40.min. 3:1-Kozdera, 42.min.3:2-Červák Marek, 48.min.3:3-Horák a domácí přidali další góly v 55, 57, 74 a 79.minutě a slavili vítězství. Rozhodčí Karlík, žluté karty 2:1, domácí hráč po druhé žluté dostal červenou a domácí dohrávali v deseti hráčích, ale nevyužili jsme to.

N e d ě l e 7 . listopadu :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - AFK M I L Č I C E 4 : 2 (1:1)

Sestava: Machačný - Vostrovský, Červák Jiří, (46´- Angelovič, 80´- Forejt Lukáš), Horák, Kodeš,(86´-Ždimera), Červák Marek,(65´-Karamon), Kozdera, Vaněček, Šatný, Horváth Berta, Čejka

Ani "béčko" se nenechalo zahanbit. I když nastoupilo bez stabilního brankáře Pastorka a stopera Malínského dokázalo přesvědčivě zvítězit. Vedoucí branku vsítil ve 14.min. Šatný, soupeř se dočkal vyrovnání na 1:1 v 29.min. kdy si dal vlastní branku zaskakující brankář Machačný a to byl výsledek poločasu. Ve druhém poločase vrátil vedení v 65.min. Berta Horváth z penalty, soupeř za tři minuty znova vyrovnal na 2:2, ale pak už končil míč jenom v jeho brance. 82.min. Lukáš Forejt, který byl na hřišti dvě minuty a v 86.min. přidal další gól Šatný.

N e d ě l e 3 1 . ř í j n a :

M u ž i B : Sokol S T R A K Y - Slovan L Y S Á B 5 : 0 (2:0)

Sestava: Pastorek - Vostrovský, Bäumelt, Malínský, Šťerba, Šatný, Kozdera, Vaněček, Čejka, Horváth Berta, Horváth Jula

Domácí byli po celé utkání lepší a ze své převahy získali výrazné vítězství.

Č t v r t e k 2 8 . ř í j n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - Sokol S T R A T O V 3 : 2 (2:2)

Sestava : Pastorek - Vostrovský, Červák Jiří, Ždimera, (46´-Horváth Jula), Horák, (58´-Forejt Lukáš), Šatný, Kříž Jan, (64´-Machačný), Kozdera, Krušinský, Horváth Berta, Choura, (71´-Malínský)

Ve vyrovnaném utkání jsme soupeři stejným výsledkem oplatili měsíc starou porážku. K těsnému vítězství nám pomohli hráčí z širšího kádru A mužstva. Vedení 1:0 jsme se ujali již v 6.min. autorem byl Choura, soupeř v 36.min Jarolímem z penalty vyrovnal na 1:1 a potom šel brankou Schneidera do vedení 1:2, do poločasu v 40.min. vyrovnal Choura na 2:2. Tento výsledek vydržel až do 85.min. kdy Berta Horváth zaznamenal vítěznou branku. Rozhodčí Černý udělil našim hráčům jednu a soupeři dvě žluté karty.

N e d ě l e 2 4 . ř í j n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - TJ L I T O L 1 : 6 (0:4)

Sestava: Machačný - Krušinský, Červák Jiří, Vostrovský, Štěrba, Šatný, Vaněček, Kozdera, (22´- Kodeš), Červák Marek, Horváth Jula, Horváth Berta, (42´- Forejt Lukáš)

"Malé derby utkání" s městským soupeřem skončilo jeho výrazným vítězstvím, který však zcela neodpovídá průběhu zápasu. Soupeř nebyl tak suverénní jak vypadá výsledek, rozdíl byl v proměňování brankových příležitostí, my jsme je nedali a soupeř brejky zakončoval góly. V úvodních dvaceti minutách hry jsme měli převahu a vypracovali jsme si asi čtyři slibné šance, které jsme nedali a tak jsme na to doplatili. Střelecky se blýskl Loskot, který góly ve 22., 30. a 41.min. dal hatrick a zajistil vedení 0:3 a další gól do poločasu dal Dzurko a bylo hotovo. Druhý poločas soupeř v klidu dohrál a góly přidali: 53.min. 0:5 Baran Marek a v 61.min. Černý 0:6, naši jedinou branku dal v 82.min.z přímého kopu Jula Horváth.

N e d ě l e 1 7 . ř í j n a :

M u ž i B : AFK M I L O V I C E B - Slovan L Y S Á B 3 : 2 (1:0)

Sestava: Pastorek - Kříž Jan, Červák Jiří, Vostrovský, Forejt Lukáš, (78´Bäumelt), Šatný, Horváth Jula, Vaněček, Červák Marek, Houžvička, Horváth Berta

"Derby béček" bylo vyrovnané a domácí dokázali možnosti nastoupit s hráči "áčka", kteří rozhodli o výsledku. Milovice se ujali vedení 1:0 v 34.min. se trefil Solar a tak skončil i poločas. V druhé půlce v 58.min. Jula Horváth z penalty vyrovnal na 1:1 , v 82.min. 2:1 vedení domácím vrátil Dlouhý, avšak v 85.min. Červák Jiří opět srovnal na 2:2, ale bod jsme nebrali, když opět Dlouhý v 88.min. zajistil těsné vítěztví.

N e d ě l e 1 0 . ř í j n a :

M u ž i B : Slovan L Y S Á - AFK S E M I C E B 2 : 3 (1:2)

Sestava: Pastorek - Kodeš, Bäumelt, Ždimera, Červák Jiří, Červák Marek, Horváth Jula, Šatný, Čejka, Horváth Berta, Forejt Lukáš

Na zápas se omluvilo pro zranění šest hráčů ze základní sestavy, za které se těžko zajišťovali náhradníci a úvodních dvacetpět minut jsme hráli jen v deseti. Pak dorazil Jula Horváth, který sice dlouho nehrál, avšak i přesto a i svoji nadváhu ukázal, že fotbal hrát nezapomněl a měl by pokračovat. Soupeř měl tak po většinu utkání převahu a připravil si řadu brankových příležitostí, které i lehkovážně zahazoval. Vedení 1:0 jsme se ujali my v 10.min. Berta Horváth úspěšně zakončil náš první útok. Hosté měli nadále převahu a v 31.min. Vlasta Houška vyrovnal na 1:1 a v 35.min. Drahorád zajistil vedení 1:2. Druhý poločas měl zhruba stejný průběh i když převaha Semic nebyla tak výrazná a v 63.min. opět Berta Horváth vyrovnal na 2:2. Skóre na 2:3 uzavřel v 69.min. Drahorád, který úspěšně zakončil sólový útok z půlky hřiště. Hosté tak zaslouženě zvítězili.

Ú t e r ý 2 8 . z á ř í :

M u ž i B : Sokol S T R A T O V - Slovan L Y S Á B 3 : 2 (2:0)

Sestava: Machačný - Červák Jiří, Malínský,(56´-Forejt Lukáš), Bäumelt, Horák, Vaněček, Červák Marek, Ždimera, Šatný, Horváth Berta, Pozníček

Domácí byli lepší hlavně v prvním poločase, kdy prakticky rozhodli o těsném vítězství. Druhý poločas byl již vyrovnaný. Sled branek : 12.min. 1:0 Pařízek, 15.min. 2:0 Valter, 59.min. 2:1- Horváth Berta, 60.min. 3:1 Valter a 78.min. Šatný 3:2.

Neděle 2 6 . z á ř í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - AFK S A D S K Á B 4:1 (3:1)

Sestava: Machačný - Červák Jiří, Bäumelt, Malinský, Krušinský, Houžvička, Vaněček, Červák Marek, Šatný, Kozdera, (11´- Forejt Lukáš), Horváth Berta

První vítězné utkání v zápase, ve kterém jsme většinou udávali tón hry a dokázali přesvědčivě zvítězit.

Vedení 1:0 zajistil již v 3.min. Berta Horváth, který tak zahájil svůj střelecký koncert. V 11.min. odstoupil pro zranění hrající trenér Pavel Kozdera a nahradil ho Lukáš Forejt. Skóre se měnilo v 26.min. 2:0 - Berta Horváth a stejný hráč v 29.min. zvýšil na 3:0. Do konce poločasu snížil soupeř na 3:1 Kučera prostřelil Machačného. Druhý poločas byl již herně vyrovnanější i když míč jsme měli častěji v drženi my. V 60.min Berta Horváth zakončil své střelecké manévry a zvýšil na 4:1.

N e d ě l e 1 9 . z á ř í :

M u ž i B :AFK M I L Č I C E - Slovan L Y S Á B 6 : 1 (3:0)

Sestava: Pastorek - Malinský, Červák Jiří, Bäumelt, Horák, Houžvička, Červák Marek, Vaněček, Pozníček, Horváth Berta, Forejt Lukáš

O vítězi utkání nebylo od začátku pochyb, domácí byli po celé utkání lepší a vysoko zvítězili. Naši branku vstřelil v 48.min Berta Horváth a snížil na 3:1, ale to bylo z naší strany vše.

N E D Ě L E 1 2 . Z Á Ř Í :

M u ž i B : Slovan L Y S Á B - TJ S T R A K Y A 1 : 1 ( 0 : 0)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, (46´-Bäumelt), Vostrovský, Čížek, Kozdera, (32´ Machačný (46. Forejt Lukáš)), Červák Marek, Šatný, Houžvička, Horváth Berta, Novák Lukáš

Utkání nemělo valnou úroveň a skončilo dělbou bodů i když soupeř byl o něco lepší, ale dohrával s deseti hráči. Soupeř se ve druhém poločase ujal vedení 0:1, vyrovnávací gól zaznamenal Berta Horváth. Rozhodčí Bureš udělil našim jednu žlutou kartu a soupeřův hráč viděl 2 x žlutou a následovalo vyloučení.

S o b o t a 4 . z á ř í :

M U Ž I B : TJ L I T O L - Slovan L Y S Á B 4 : 2 (1:1)

Sestava: Pastorek - Malínský, Červák Jiří, Vostrovský, Vaněček, Veselý Tomáš, Kozdera, Šatný, Horváth Berta, Forejt Lukáš, Pozníček

V utkání na hřišti soupeře, který patří k favoritům naší skupiny, jsme statečně bojovali i když se nás k zápasu sešlo jen jedenáct! Domácí měli po většinu utkání hru ve své režii a o výši jejich vítězství rozhodl góly nestárnoucí Fér, který byl úspěšný v 11., 63. a 66.minutě, další branku přidal v 82.min. Loskot. Naše branky zaznamenali ve 24.min. Berta Horváth, který vyrovnal na 1:1 a v 88.min. Pozníček uzavřel na konečných 4:2.

N e d ě l e 2 9 . s r p n a :

M u ž i B : Slovan LY S Á B - AFK M I L O V I C E B 1 : 1 (0:1)

Sestava: Pastorek - Červák Jiří, (56´ Čížek), Malínský, Bäumelt, (46´ Ždimera), Horák, Červák Marek, Kozdera, Houžvička, Šatný, Forejt Lukáš, Horváth Berta

"Derby utkání béček" nemělo valnou úroveň a bylo celkem vyrovnané, každé mužstvo mělo chvíli hru pod kontrolou. Více se bojovalo, než se hrál kombinační fotbal, avšak i tak měli oba soupeři několik slibných brankových příležitostí, které nedokázali úspěšně zakončit. Vedení 0:1 zajistil soupeři Byrtus, po chybě ve středu naši obrany. Vyrovnávací branku na 1:1 vstřelil Berta Horváth v 58.min. prostřelil vybíhajícího soupeřova brankáře. Tento výsledek se do konce utkání již nezměnil a odpovídá průběhu.

N e d ě l e 2 2 . s r p n a :

M u ž i B : AFK S E M I C E B - Slovan L Y S Á B 4 : 1 (1:1)

.Sestava: Pastorek - Malínský, Bäumelt, Vostrovský, Červák Jiří, Červák Marek, Kozdera, Houžvička, Šatný, Ždimera, (46´Machačný), Forejt Lukáš, (65´Husák)

V úvodním mistrovském utkání byl první poločas vyrovnaný a v 25.min. Forejt zařídil vedení 0:1 , domácí Macháček v 45.mi.vyrovnal na 1:1 a stejný hráč dal v 52.min. gól na 2:1 a v další části hry Procházka brankami v 76 a 84.min. zvýšil výhru domácích na 4:1. Domácí zaslouženě zvítězili. Rozhodčí Buchta neudělil ve slušně hraném zápase žádnou kartu.