Zápasy 2021-2022

JARO 2022

P o n d ě l í 6 . č e r v n a :

S t a r š í přípravka : SK M Ě S T E C K R Á LO V É - Slovan L Y S Á 5 : 5 (4:2)

Hráli: Nič Michal - Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta Ondra, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza, Čapek, Bobačík

V posledním jarním utkání uhráli kluci nerozhodný výsledek, když po zlepšeném výkonu, ve druhém poločase vyrovnali náskok domácích.

P o n d ě l í 3 0 . května:

S t a r š í přípravka : TJ L I T O L - Slovan L Y S Á 3 : 1 5 (1:7)

Hráli: Nič Michal- Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta Ondra, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza, Čapek

Výrazné vítězství, na kterém se góly podíleli: Zahrádka, Procházka, Švásta po 2 a po jednom gólu zaznamenali všichni ostatní kluci, kteří hráli.

P o n d ě l í 2 3 . května:

S t a r š í přípravka : AFK S A D S K Á bílý-Slovan L Y S Á 7 : 8 (7:2)

Hráli: Nič Michal-Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta Ondra, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza, Čapek, Bobačík

Po prohraném prvním poločase dokázali kluci ve druhé půlce výsledek obrátit a těsně zvítězit.

P o n d ě l í 1 6 . května:

S t a r š í přípravka: Slovan L Y S Á - AFK M I L O V I C E 12 2 0 : 3 (11:1)

Hráli: Nič Michal-Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta, Možíš, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza

Č T V R T E K 1 2 . k v ě t n a :

S t a r š í přípravka : V Š E J A N Y + S T R A K Y - Slovan L Y S Á 6 : 1 (3:1)

Hráli: Nič Michal - Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta Ondra, Možíš, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza, Čapek, Bobabčík

V dohrávaném utkání nedokázali naši kluci zopakovat výkon z předchozího zápasu a odjeli bez bodového zisku.

P O N D Ě L Í 9 . k v ě t n a :

S t a r š í přípravka : Slovan L Y S Á - Slovan P O D Ě B R A D Y B 20 : 1 (7:1)

Hráli: Nič Michal - Zahrádka, Procházka Lukáš, Švásta Ondra, Možiš, Müller, Kunc, Kratochvíl, Hodyc, Fejer, Grundza

Výrazné vítězství po trvalé převaze.

P o n d ě l í 2 5 . dubna:

S t a r š í přípravka : Slovan L Y S Á - TJ K Ř I N E C 7 : 9 (5:5)

Po vyrovnaném prvním poločase rozhodl soupeř o vítězství ve druhé půlce.

PODZIM 2021

P o n d ě l í 1 8 . ř í j n a :

S t a r š í přípravka : Slovan L Y S Á - AFK M I L O V I C E 1 : 9 (0:3)

P o n d ě l í 1 1 . ř í j n a :

S t a r š í přípravka : VŠEJANY + STRAKY - Slovan LYSÁ 6 : 2 (3:1)

Ani v dalším utkání jsme nebodovali, naše góly vsítili Nič Michal a Bobačík Matěj

P o n d ě l í 4 . ř í j n a :

S t a r š í přípravka : Sokol STRATOV - Slovan LYSÁ 2:23 (0:11)

Hráno za naši drtivé převahy a výsledek mluví za vše .

P o n d ě l í 2 7 . z á ř í :

S t a r š í p ř í p r a v k a : Slovan LYSÁ - Sokol PŘEROV 15:3 (7:2)

Utkání se hrálo za výrazné převahy našich kluků a tomu odpovídá i výsledek.

Pondělí 2 0 . z á ř í :

Starší přípravka : AFK S A D S K Á -Slovan L Y S Á 7 : 5 (4:4)

Po nerozhodném prvním poločase rozhodli domácí o vítězství ve druhé půlce.

P o n d ě l í 1 3 . z á ř í :

Přípravka s t a r š í : Slovan LYSÁ - Sokol KOSTOMLATY 9 : 10 (4:5)

Ve vyrovnaném utkání dokázal soupeř vstřelit o jeden gól více než naši kluci.

P O N D Ě L Í 6 . Z Á Ř Í :

Starší přípravka: FK L I T O L (černá) -Slovan L Y S Á 9 : 4 (5:2)

Zahajovací podzimní utkání vyhráli domácí. Naše branky vstřelili Peška, Švásta Ondra, Nič Michal a Loula